İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Makale, PR3, Gelirli

yenimakale

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Verilen teklifler düşünülen rakamdan çok aşağıda olduğu için şimdilik site satışından vazgeçilmiştir. İlgilendiğiniz için teşekkür ederiz.

Yeni Makale Yönetimi

İstenen minimum fiyat: -
Sitenin açılış tarihi: Ocak 2008
Kategori, sitenin içeriği nedir: makale, bilgi, msn, resim
Günlük hit sayısı, kaynak link: şuan 3 bin üzerinde. kaynak Gostats ancak giriş şifreli. Site satış durumu olursa şifre veririm ve bakabilirler. Resimde ekleyebilirim. son 2 gündür 3500 üstü ziyaretçi.
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: tüm içeriği ile birlikte. İçeriğin %95 i özgün.
Hosting dahilmidir: dahil, 9-10 ay daha var bitmesine
Banlı olduğu sponsor varmı: yok
Banlı olduğu arama motoru varmı: yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi: lisanslı bir şey yok
Yazılım Lisans sonlanma zamanı: -
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: hiçbir sorun yok

Site adresi: www.yenimakale.com
Satma nedeni (opsiyonel): 5 para etmez insanlarla iş yapmak zorunda olmam.
PR değeri varsa linki (opsiyonel): PR3 işte, isteyen istediği yerden baksın.
Alexa sıralaması linki (opsiyonel): Dünyada 222 bin, Türkiye'de 3500
Varsa sitenin aylık getirisi (opsiyonel): geçen ay 60, bu ay 80 dolar civarı
Üyesi varsa üye sayısı (opsiyonel): anasayfa 400 civarı, forum 750
Satış sonlanma tarihi (opsiyonel): 30 gün

Site satışı aynı anda birkaç sitede yapılmaktadır. Bana gelen mailler ve ücretleri buradan paylaşacağım. Onlara göre fiyat verebilirsiniz ya da vermeyebilirsiniz.

Diğer eklemek istediklerim:

Arkadaşlar sitenin hiçbir sorunu yok. Sitenin eklemek istediğim diğer özelliklerini aşağıda vereceğim. Herkesten sadece tek bir fiyat rica ediyorum. Verebileceğiniz tutarı yazıp bana mail ile ulaştırabilirsiniz. [email protected]

* Sitenin satış nedeni: 5 para etmez insanların karşıma çıkması...

Sitenin özellikleri:

* Sitenin forum bölümüne şuan üye olunamıyor. Sunucu kaynaklı olduğunu düşünüyoruz ama adam ben çözemiyorum diyor (Phpbb3 forum varsa ben çözerim diyen parası neyse vermeye hazırım.)

* İkinci bir olumsuzluk sitenin asp ve forum bölümünün php olması. Hosting firmalarınızı kısıtlıyor.

* Olumlu yönlerine geçecek olursak. Link değişimi ve çeşitli sitelere link verme gibi işlemler yapmadan doğal olarak sitenin pr değeri 3. İlk pr değeri 2 idi.

* DMOZ başvurusu henüz yapılmadı. Eksik sayfalarımız vardı. Ancak şuan yapılabilir durumda ve site içeriği özgün olduğundan dolayı çok büyük ihtimalle kabul edilecektir.

* Sitenin %95'i özgün içeriktir. Girip istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz. Özgün olmayan kısım ise haberlerin çoğudur. Onlarda kaynak belirtilerek verilmiştir.

* Siteye ne başlık açarsanız açın ziyaretçi gelir. Hiçbir şüpheniz olmasın.

* Google site altı bağlantıları bu aralar sık sık değişiyor ama 6-7-8 tane site altı bağlantısı çıkıyor. Şuan 8 tane var. Bu da kalitenin bir göstergesi.

* Alan adında bulunan "Yeni" kelimesi siteye çok büyük avantaj sağlıyor. Makale kelimesi aramasında ilk sayfa.

* 6 aylık site. İnternethaber, Kenthaber, Haber5 gibi sitelerin haber aldığı ama zahmet edipte kaynak göstermedikleri bir site.

* İçinde yok yok denecek türden bir site. Makale, Forum, Resim, Anket, Haber, Google sıralaması öğrenme... Neyse saymıyorum gerisini.

* Google reklamlarıyla dolu olmamasına rağmen az reklam ile 6 ayda iyi bir getirisi var diye düşünüyorum.

* Siteye makale gönderen yazarlarımız var. Kendileri buldular siteyi beğendiler ve özgün makalelerini paylaşıyorlar. Site el değiştirdiğinde devam ederler mi kimseye söz veremem. Konuşursunuz, orası size kalmış.

* Site scripti orijinal. Hiçbir yerde bulamazsınız. Hem forum ziyaretçi çekiyor, hem anasayfadaki makaleler hemde resimler. Çok fazla içerik olmamasına rağmen mevcut içeriğinden çok fazla ziyaretçi çektiğini düşünüyorum.

* Site bir ayda rahat 10 bin ziyaretçi çeker. Bizim yaptığımız kaliteden taviz vermemekti. Kaliteden taviz versek 6 ayda 3 bin ziyaretçi değil rahat 10 bin üzeri ziyaretçi olurdu. Zaten okullar açılınca 5 bin ziyaretçiyi geçer. Hatta daha da fazlasını bekliyoruz. Bu ziyaretçiler de sürekliliği olan ziyaretçiler.

* Anneler gününün üzerinden o kadar zaman geçti, şu tane çok önemli anneler günü makalesi google aramasında hala ilk sayfada. Ki gelecek anneler gününde biraz geliştirilse o makaleler anneler gününe doğru ve anneler gününde 10 bin üzeri ziyaretçi çeker. Hemde sadece o makaleler.

* Sitenin satılık bir durumu olmadan bile "sitenizi satmayı düşünüyor musunuz? fiyatı nedir" şeklinde e-posta gönderen oldu. Ben düşünmediğimi söyleyerek red ettim. O kişinin teklif ettiği fiyat 1000 ytl. Lütfen eder veya etmezini tartışmayın. Ben o fiyata asla satmayacağımı söyledim. Ben size karşı dürüst davranarak her şeyi açıklıyorum. Sizde sitenin o fiyat etmeyeceğini düşünüyorsanız bunu iyi bir şekilde açıklayın.

* Siteyi burada en yüksek fiyatı verecek olan kişiye satacağımı söylemiyorum. Ancak öyle 5 para etmez insanlarla karşılaşıyorumki, satayım bitsin bu çile der gibi bir gidip bir geliyorum.

Varsa teklif vermek isteyen yazsın göndersin arkadaşlar. Her türlü sorunuzu sorabilirsiniz. Hepsini cevaplarım. Satıp satmama konusunda gidip geldiğimi belirttim size. Varsa en az sorunu yaşayacağım bir hosting firması satmaktan vazgeçerim mesela. Birde şu forum üyelik sorununu çözerim diyen varsa yine satmaktan vazgeçerim. Hatta sorunu çözebilecek olana, sorunun nedenini söyleyip sorunu çözmemize yardımcı olana ben bile para veririm. 3 hafta bir üyelik sorununa çare bulunmaz mı ya.

Neyse, her türlü görüşünüze açığım. Mail yoluyla da paylaşabilirsiniz, buradan da paylaşabilirsiniz.

no1host

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba

nasilsiniz? sitenizle ilgileniyorum sizi msn e ekledim gelirseniz sevinirim fiyati merak ettim ve gelir sadece adsense mi?? lutfen email atin [email protected]

yenimakale

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba

msn adresim farklı. ben sizi ekledim. Ayrıca mail gönderdim. Gelir sadece adsense. Sitenin her tarafını reklamada gömmedik. Diğer gelir getirici reklamlarıda kullanabilirsiniz. Hiçbir sorun yok o konuda. İyi günler.

KONUYU ÜSTE ÇEKMEMEK İÇİN BÜTÜN YORUMLARA BURADAN CEVAP VERECEĞİM.

Bilginize.

* Msn adresinizi ekledim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5