İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Moderatör Kadrosu

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iki isim dışındakiler çok iyi seçilmiş gerçekten tebrikler. o iki isim de beni haksız çıkartır umarım. herkese hayırlı olsun.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yeni moderatörlerimiz hayırlı olsun, ama bence bir iki kriteri yerine getiriyor diye bu işlerini çok iyi yapacakları veya çok kötü yapacakları anlamına gelmez. Dilerim verilen yetkiyi keyiflerine göre kullanıp, insanların bin bir emek ile yazdığı ve forum kurallarına uygun olup da kendi seviyelerini aşan ve anlamadıkları mesajları silmemeye dikkat ederler.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni moderatörlerimiz hayırlı olsun, ama bence bir iki kriteri yerine getiriyor diye bu işlerini çok iyi yapacakları veya çok kötü yapacakları anlamına gelmez. Dilerim verilen yetkiyi keyiflerine göre kullanıp, insanların bin bir emek ile yazdığı ve forum kurallarına uygun olup da kendi seviyelerini aşan ve anlamadıkları mesajları silmemeye dikkat ederler.
zaten yetkileri keyfi kullanan yönetici kısa bir süre sonra görevi bırakır merak etme :p

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

sadece bir iki kritere göre diğil onlar sadece şartlar..
daha sonra incelemeye alınıyor

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
iki isim dışındakiler çok iyi seçilmiş gerçekten tebrikler. o iki isim de beni haksız çıkartır umarım. herkese hayırlı olsun.

keşke bu güzel mesajında o iki ismide görebilseydik.

Tüm arkadaşlara güzel dilekleri için teşekkür ederim.Umarımki alnımızın akıyla bu işin üstesinden geliriz.Sonuçta trextra nın katkısını ancak biz yedimiz sağlayabiliriz :p

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yeni arkadaşları tebrik ediyorum, forum adına hayırlı olur inşallah. (bu beceriksiz i benim dolaştığım kısma kim mod yaptı allahaşkına :D )

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Listeye beni almamışlar çok kırıldım. teessüf ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5