İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yeni modern yasakpara scripti

firat0268

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaslar turkcem cok iyi degildir yanlis bir sey yazarsam ozur dilerim simdiden.ben firat hollandadan selamlar.. 2007 utrecht universiteit bilgisayar yazilim bolumu mezunuyum.. iki yildir uzerinde calistigim ve nerdeyse bitim asmasina gelen arastirmalarima gore turkiye piyasasinda daha once bulunmayan. bir php yasakpara script yaptim.. ilgilenen varsa eger iletisime gecerler ise detaylari konusabiliriz.. not :script satilik degildir .. ortaklik ve kiralik tekliflerine aciktir sadece..
ilgilenen olursa skype uzerinden. html ve ya resim goruntuleri gosterebilirim.. ama dedigim gibi henuz bitmis degildir.. bir aya kadar tamami ile bitmis olacak . ben simdiden sunmak istedim ilgilenen arkadaslar olursa.. selamlar saygilar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5