İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Nesil Çiftlik Tasarım ( Script ) Çok uygun. Bugüne Özel 50 TL

soulboos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oynadıkça Para Kazandıran Sevkiyat Oyunu Script

Canlı Site Demo : Kargo Şoförü

Script Ücreti : 100 ---> 50 TL
Ödeme Yöntemleri : Garanti, Papara

Sınırlı sayıda satış olacaktır. Max 3 adet. Sadece script şeklindedir. Kurulum vs konusunda yardımcı olamayacağım. Malesef zamanım yok.

GÜNCELLEME : Sisteme Bağış ve Çekiliş Sistemi Eklenmiştir , Ek Olarak Araçlara Panel Üzerinden Yaşam Süresi Tanımlama Eklenmiştir , Aşağıdaki Demo Linkten Yeniliklere Göz Atabilirsiniz. Fiyatta En Ufak Oynama Yapılmamıştır , Script'e Sürekli Güncelleme Gelecektir ve Bu Güncelleme Ücretsiz Sunulacaktır.

Script Özellikleri

- Admin panelden yönetim paneli yetkisi verebilme bu özellik sayesinde yetki verdiğiniz kişinin siteye girişinde sol menüye Yönetim Paneli kısmı eklenir ve yetkisi olan tüm üyeler tek tıkla yönetim paneline erişebilir.

- Log Sistemi (Kullanıcının site içindeki tüm hareketlerini izleyebilirsiniz.)

- Multi üyelik engeli Tek IP sistemi

- Epin Sistemi Ödeme Bildirimi onaylandığı an sistem otomatik epin üretir ve karşı tarafa dekont'un EPİN kısmında gözükür üye epini girerek hesabına elmas yüklemesi yapabilir.

- Admin panelden tüm kullanıcıları düzenleyebilme

- Admin panelden tüm araçları , kazançlarını , sürelerini vb. herşeyini düzenleyebilme

- Admin panelden Üye Banlama özelliği ile sıkıntı çıkaranları engelleyebilirsiniz.

- Yarışma sistemi soruları Admin panelinden ekleyebilir veya hazırda bulunan soruları değiştirebilirsiniz.

- Site ayarlarını , sosyal medya hesaplarınızı Admin panelinden düzenleyebilirsiniz

- Destek talebi , Deposit , Ödeme , Banka işlemleri gibi bir çok işlemi Admin panelinden düzenleyebilirsiniz.

- Sitede sohbet alanı üyeler birbirleriyle sohbet edebilecek.

- Admin panelden siteyi tek tıkla bakıma alabilme bakım indexi yayınlama özelliği

- Üyeler ayarlar kısmından bilgilerini , şifrelerini düzenleyebilir Iban vb. banka bilgilerini girebilirler

- Çekiliş Sistemi

- Bağış Sistemi

- Daha bir çok özelliği görmek için canlı demoyu ziyaret edin ve özel mesaj yolu ile admin panel yetkisi talep edin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5