İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Nesil MYBB Para Kazanma Forumu

Saviatoar

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Web Sitemiz : Parakazancam.com

Öncelikle Herkese İyi Forumlar Web Sitemiz Yeni Açıldı İnternetten Nasıl Para Kazanılır Tarzı Konular Öncelikli Olucak İnsanlar Alım Satım Yapabileceği Bir Forum Sitesi Açıyorum
Sitemize Sosyal Medya Fenomenleride Destek Çıkıcak 'Mua Canerio' Gibi İsimler Ocak Ayından İtibaren Reklamlarımızı Giricekler
Özel Bir Shop Eklentisi Yazdırıyorum Forumda İnsanlar Bakiyeleri İle Alışveriş Yapabilcek

Her Kategori İçin Çekilişler Düzenlenicek
( ÖRNEK : Gündem Ve Haberler Kısmında En Çok Konu Paylaşımı Yapan Kişi Hafta Sonu Ödülünü Kazanıcak) Ödüller : Parfüm, Kıyafet ,Yemek Sepeti Bakiye, Steam Cüzdan Kodu Vesaire Olucak (Sponsorlarımıza Göre Değişiklik Gösterebilir)

İyinet'Den Gelen İlk 100 Üye İçin VİP Üyelik Hediye Ediyorum Foruma Kayıt Olup Kendini Tanıt Bölümüne İyinet'Den Geldiğini Belirten Kişilere VİP ÜYELİGİ AKTİF EDİLCEK

839251796.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5