İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Nesil Profesyonel ve SEO Uyumlu %100 ÖZGÜN Makale Hizmetleri [Bol Referans]

Seo Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhabalar Sevgili Webmaster Kardeşlerim;

Uzunca bir süredir internet hizmetleri düzeyinde ve birçok Webmaster Platformu üzerinde hizmetler vermiş bulunuyorum. Bu sitede ki E-Ticaret sistemini de canlandırmak adına hizmetlerimden sizlerinde faydalanmasını istiyorum ve makale hizmetlerim ile karşınıza çıkıyorum. Öncelikle şöyle başlayalım;

HANGİ KONULARDA ÖZGÜN MAKALE YAZIYORUM?

• Tüm Spor Dalları
  • Aşk, Sevgi, Ayrılık, Hüzün Yazıları
  • Moda, Dekorasyon, Yapı Yazıları
  • Site Tanıtımları
  • CV Yazıları ve Ödev Çalışmaları
  • Araba Tanıtımları, yemek tarifleri
  • Borsa, Para ve Ticaret Yazıları
  • Kurumsal ve Bireysel Yazılar
  • Her türlü SAĞLIK Yazıları (En Kesin Kaynaklardan Faydalanarak)

ve bu gibi daha birçok konuda yazılarım ile sizlere hizmet sunmak istiyorum.

ÖZGÜN MAKALE NE İŞE YARAR?

Özgün makale, sitelerinizin Google bünyesinde daha iyi bir yer edinmesini ve ziyaretçi sayısının da önemli ölçü de artmasını sağlamaktadır. Alıntı konular, hiçbir zaman sitenizi geliştirmez ve hedeflediğiniz yerlere ulaşamazsınız.

• Makale = Google
  • Google = Ziyaretçi
  • Ziyaretçi = Reklam
  • Reklam = Gelir

mantığı, özgün makale ve seo uygulamaları ile sizleri inanılmaz yerlere getirmektedir.

MAKALELERİMİZ NEDEN ETKİLİ? HANGİ MANTIK İLE HAZIRLIYORUZ?

Öncelikle çok uzun bir süredir SEO [Arama Motoru Optimizasyonu] hizmeti de vermekteyim. Etkili ve Google'yi çekecek bir konuda nelerin olması gerektiğini en iyi bilenler arasındayız ve uzun süredir hizmet verdiğimiz kişilerden aldığımız yorumlar, bizim çalışmamızın kanıtlarıdır.

• Yazı içerisinde sitenin içeriğini ve konuyu yansıtan KEYWORD kullanımını çok önemsiyoruz.
  • Her yazının sonuna, eklenmesi gereken en önemli etiketleri biz yerleştiriyoruz.
  • Yazı içerisinde imla ve yazım kurallarına dikkat ediyoruz.
  • Bunun dışında SEO uygulamaları ile yazının GOOGLE için önemli bir yeri olmasını sağlıyoruz.
MAKALE ÜCRETLENDİRMELERİMİZ NE KADARDIR?

Makale ücretlerimizi kelime sayısı üzerinden belirlemekteyiz. Öncelikle kelime ve ücret bilgilendirmesi yapalım;

• 75 - 125 Kelime = 0.60 TL
  • 125 - 175 Kelime = 1.00 TL
  • 175 - 250 Kelime = 1.50 TL
  • 250 - 350 Kelime = 2.00 TL
  • 350 - 450 Kelime = 2.50 TL
  • 450 - 550 Kelime = 3.25 TL
  • 550 ve Üstü Kelime = 5.50 TL [Sabit Ücret]

olarak ücretlendirmelerimizi belirlemiş bulunuyoruz. Bu ücretler, tamamen müşterilerimizin bilgi edinmesi ve çalışmaya korkmaması için sunulmuştur. Normal ücretlerimiz çok daha farklıdır. PAZARLIK PAYI MEVCUTTUR...

NOT: Referanslarımızı reklam olmaması amacıyla burada paylaşmak istemiyorum. Bu nedenle birebir görüşme esnasında referanslar sizlere sunulacaktır.

ÖDEME SEÇENEKLERİ NASIL?

Ödemelerimizi yanlızca aşağıdaki ödeme şekilleri ile kabul etmekteyiz. Farklı seçenekler teklif etmeyiniz...

• Garanti Bankası A.Ş
  • Paypal Money Dolar
  • Oley.Com
  • Bilyoner.Com

Lütfen farklı ödeme seçenekleri teklif etmeyiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5