İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yeni paypal soruları:)

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
1-)hesaba bağlı subscription'ları nasıl iptal edebiliriz Paypal'da? ( üye olduğumuz veya hesabımıza üye olanları )

2-)Paypal hesabına bağlı 2 veya 3 mail adresi var mesela..para gönderirken veya alırken seçim yapabilirmiyiz? örneğin : şu mail adresimden gönder, bu mail adresime gelsin vs..

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Güzel sorular soruyorsunda yeri burası değil. "Paypal, Stormpay, E-gold internet bankaları" altbaşlığına yazarsan orda daha cabuk yanıt alabilirsin belkide sorduğun sorular daha önceden yanıtlanmıştır. Benden hatırlatması ;)

2. sorunun cevabıda paypalda para Gönderirken primary olandan gidiyor. Ama her seferinde primary mailini değiştirip yollamayı dene belki olur ben hiç denemedim ters tepmesin sonra. Para gelirkende kayıtlı diğer maillerini kullanabiliyorsun.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
özür..ben " paypal bölümüne açtığımı sanıyordum ". karışıklık olabilir.

2.soruya cevap için saol.
1.soruya cevap verebilecek?:)

U

username

Misafir
"History" linkine tıkladıktan sonra karşına arama yapabileceği bir alan gelecek. "Show" kımından "Subscriptions" seçtikten sonra aşağıda da sana uygun zaman dilimini seçtikten sonra "Search" butonuna bastığında karşına aboneliklerin çıkacak.
Her subscriptions'un yanında "details" linki var o linke tıkladıktan sonra gelen sayfada "Cancel Subscription" butonu var. Ona tıkladın mı ilgili aboneliği iptal etmiş olursun.

favorites' Alıntı:
özür..ben " paypal bölümüne açtığımı sanıyordum ". karışıklık olabilir.

2.soruya cevap için saol.
1.soruya cevap verebilecek?:)

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
rica ederiz favorites. Bakıyorumda sen bu paypalla baya içli dışlı oldun merak ettimde :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5