İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni printer

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Yeni bir printer almak istiyorum, Compaq Windows XP laptop ve Dell desktop ile sorunsuz calisabilecek tavsiye edeceginiz, memnun kaldiginiz bir printer markasi modeli varmi?
Birde bu printeri network uzerinden kullanabilirmiyim, yani her iki bilgisayar uzerinden?

A

aSKIN

Misafir
samsung ml 1710p laser yazıcıdan şaşma linux makinemde sorunsuz kullanıom

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lexmark z35 kullanıyorum, IBM desktop, toshiba laptop ile sorunsuz çalışıyor. networkteki 4 makine de kullanıyor printerı.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla sorunsuz çalışıyorlar herhalde senin kullanmada sorunların var. ne istersem yazdılar ben bunu yazamam demediler. kaliteli değil tabi lazerler kadar ama benim ihtiyacımı görüyor, sonuçta grafiker filan da değiliz :p

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lexmark Z .... Pek fazla verim yok Samsung ML1710p Yukarida Arkadasinda belirttiği gibi bu cok iyidir.. +1

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Sadece 2 printer mi var. HP, Canon ... bunlari kullanan varmi?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
muhasebede hp 3650 ve hp 3820 kullanıyorlarmış, ikisinde de sorun yaşamamışlar. ama benim gözüme 3650 daha bir güzel gözüktü.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sana tavsiyem yazıcıyı alırken fiyatına ve iyiliğine bakman değil. Ekonomi iyi değilse Toner yada kartuş dolumu problemsiz bir cihaz al derim ben.
Benim tavsiyem HP 1020 Lazer al kendim doldurabiliyorum. normalde orjinal tonerleri 100 YTL falan hatta biraz fazla ama 6-8 milyona geliyor bir dolumu. Gayette güzel çıktı alabiliyorum.
Bu dediğim cihazı büroda 8 tane makina kullanıyor. Windows xp home edition kurulu makinada takılı ve paylaştırılmış durumda

Diğer arkadaşlar dedikleri cihazları uzun süredir kullanıyorlarsa toner yada mürekkep bittiğinde ne yapıyorlar.

V

varyemez

Misafir
fiyat/performans da lexmarklar üstün gibi görünsede size hp yi öneririm yazıcıda ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5