İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni projeme ortak arıyorum ADSENSE PANEL

mute8100

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Evet yanlış duymadınız, projelerimize bir yenisini daha ekledik ve adsense paneli kurduk.

Adsense panelde neler var.

İlk olarak proje aşaması tamamlanmadigi için şu anda içi boş ancak heyecanima hakim olamadım ve hemen tanıtımını yapayım dedim.

Adsense Panel adsenseyi inceleme anlama ve çözme üzerine kurulmuş bir inceleme ağının adıdır.

Kısaca özelliklerinden bahsetek gerekirse; Adsense Panel her kullanıcının kendisine göre ozellestirebilecegi ve kisiellestirebilecegi gayet sade ve kolay kullanım sunan bir arayuze sahip sorulu cevaplı adsense (arge) sorunlarını çözme sitesidir.

Bu tanıtımı yapmanın amacı aslında ekip arkadaşları bulmak ve beraber bu iş üzerine yoğunlaşarak herkesin tüm kafasında ki sorulara cevap bulabilcegi marka bir site oluşturmaktır. Maksimum 5 kişiden oluşacak ekibe katılmak isteyen olursa memnuniyetle kabul edilir.

5379351464 Whatsapp yada ''wmargenet'' skype den bana ulasibilirsiniz.

Panel bölümü yapım aşamasında olduğu için şimdilik site arayüzü ile devam edeceğiz. Sonrasında ise Panel çalışmaları tamamlandıktan sonra herkese açık bir platform haline gelecek. Detayları şimdilik burada paylaşamıyoruz. Özelden pm ile yada yukarıda ki iletişim adreslerinden birisi ile irtibat kurabiliriz.

Ayrıca tüm sorularınızı Adsensepanel.com'a girerek soru ekle bölümünden misafir olarak yada iye olarak sorabilrsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5