İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Projemize Sponsor Host Aranıyor.

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Merhaba Değerli Webmaster Arkadaşlarım.

Şu yazıda anlattığımız olay için bir proje yapma çabasındayız. Domainimiz hazır. Tüm İyinet yöneticileri ve üyeleri ile dünyaya sesimizi duyurmaya çalışacağız. Uzmanlara mail veya iletişim yoluyla ulaşıp destek isteyeceğiz. Eğer bu kampanyada gönüllü olarak sponsor olmak isteyen bir hosting firması var ise Lanet ile iletişime geçsin ya da konu altına belirtsin. İnsanlık için el ele verelim. Önemli bir konu hakkında forumumuzun duyarlılığını gösterelim...

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Bu konuya cozum bulan hostcu arkadaslara simdiden tesekkurlerimi sunuyorum.
Bu projeye bende kisisel olarak destek veriyorum.

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Güzel Hosting her zamanki gibi duyarlılığını göstererek en etkin paketten bize hizmet vermeyi kabul etti. www.BeniOldurmeAnne.Org yakında hizmete açılacak. Güzel Hostinge buradan sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Çok faydalı bir işe destek oldular...

XenTo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Guzel hostinge teşekkürlerimi bildirmek isterim. Bende konuyu yeni gördüm yardımcı olmak isterdim. Bir dahakine inşallah. Emeğinize sağlık , iyi çalışmalar.

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Teşekkür ederim varlığınızla bize destek olabilirsiniz unutmayın.

XenTo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Tabi her zaman elimizden geldiğince yardımcı olabiliriz. Siz böle düşünerek belkide dünya ya yardımcı oluyorsunuz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5