İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Reklam Modeli !

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Bunlar hayalettin isimli herifi heralde hala meşhur edemediler.Günde 50 defa bu hayalettin kafa tuttu legalparada ben kazandırırım haberlerini görmekten bıktım.Bu hayalettini nere yamalamaya çalışıyolar onuda anlamadım.

Bide yorum yapanların yorumlarını onaylamayıp şöyle bir uyarı yazmışlar:
sayın okurumuz,yapılan yorumlarınız kriterlerimize uymadığından yayınlanmamaktadır....

Sallamaya bak.Millet spor bölümünde diğer takıma küfür ediyo onu yayınlıyolar kriterlerine uyuyo, bunda millet hayalettin reklamı diyo bunların kriterlerine uymuyo:D

İnternethaber ve internetspor u her ne kadar takip etsemde çok dandik siteler kendileri.Spor sayfalarında yorumlarda küfürlere ve hakaretlere izin verip daha çok hit almayı görev edinmişler..

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
:D
Reklamın iyisi kötüsü olmaz dedikleri kötü reklamlardan birtanesi...

Her tarafı ile reklam amaçlı yapılan bir haber olduğu belli.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fotomacy.jpg

gp_317053.jpg

8470_B_sporx_242x140.jpg

Bariz Caner la bu. Şimdi buna sardırmışlar yakında beni kullandılar diye ağlamaya başlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5