İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Reseller Paketimden

arwen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar yeni bir reseller paketi aldım bugun.10 gb alanı ver hepsını kullanamayacağım için ihtiyacı olan ve butcesi az olan 3 kişiye bu paketten vermek istiyorum aylık olabılır yıllık olabılır fark etmez.Özellikleri ;

1000 Mb Windows Hosting
» Sınırsız Trafik
» Sınırsız E-mail Hesabı
» Sınırsız Veritabanı
» Kontrol Paneli (Plesk)
» Sınırsız Destek
» % 99.9 Uptime Garantisi
» Yıllık ? YTL

Arkadaşlar yıllık olarak birisine kiralamak istiyorum.Özellikleri belirttim yanlız ihtiyacı olan birine sizin vereceğiniz teklifler arasından belirleyeceğim.Tesekkurler.İletişim için p.m kullanabılırsınız.
Vereceğiniz fiyatları p.m ile gonderirseniz ben aranızdan seçebilirim.

Adamin1i

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kontrol paneli Cpanel olduğuna emin misin arkadaşım? Yanlış anlama sakın Allah yardımcın olsun fakat windows'a desteği yok diye biliyorum şuan için Cpanel'in?

arwen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hayır hocam plesk panel yanlış yazmışım birde linux aldım o yuzden karıştırmışım tesekkurler ilgin için...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5