İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni satış ortaklığı - gold üye başına 12ytl - normal üye başına 0,2ytl

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar http://www.yehju.com için kendim yazmaya çalıştığım sistemi açılışa sunmak istiyorum.1-2 kişinin testi ile sorunsuz olarak kurdum.Uzun süredir beni bilen duyan ve şimdiye kadar sorunsuz çalıştığım arkadaşlar ödeme ve benzeri güvenliği konusunda buradada bilgi verirse sevinirim.Ayrıca itraderıda kontrol edebilirsiniz.Tek başıma girdiğim bu işte umarım uzun süre beraber kazanırız..

http://www.yehju.com/partner/

Yukardaki linkten satış ortaklığına üye olup hemen kazanmaya ve reklamları yayınlamaya başlayabilirsiniz.

Kurallar ve bilgiler :
1. Ödemeler her ayın 25-30 u arası banka hesabınıza yapılacaktır.
2. Komisyon ücretleri aşağıdaki gibidir.
Erkek üye başına : 0,1ytl
Bayan üye başına : 0,2ytl
Bayan Gold üye başına : 12ytl
Erkek Gold üye başına : 10ytl
3. Ödeme limiti minimum 40ytldir.

Bannerler çeşit ve güzellik olarak tam hazırlayamadım.Mevcut bannerleri kullanabilir veya kendi bannerlerinizi kullanabilirsiniz.Zaten msn reklam ve sp2 i aşan popup seçenekleride mevcuttur.

Kazancınız normal üye göndermeniz ve gold üyelik göndermenizle oluşacaktır yukarıda belirtildiği gibi.

Kayıt olurken doldurduğunuz üye adı kısmı sizin referans linkinde gözükecek referans isminiz olucaktır.
örnek : http://www.yehju.com/?ref=siteismi

Üye girişi yaptıktan sonra bilgileriniz kısmından üye adı hariç tüm bilgilerinizi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz olursa burdan cevap vermeye çalışacağım.

code_Select

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sisteme baktım hayırlısı olsun
gold üyelik dışında normal üyeliğede ödeme olması güzel.

5. madde, bence tüm bu hoş gelişmelerin yanında güzel bir yöntem değil.
1 yıl içinde 1000 normal üye göndermiş olalım sisteminiz 1 yıl sonra ileri bir aşamaya geldiğinde bu kişilerin gold üyeliğe geçme gibi bir durumlarıda olabilir.

siberalem'in kapanan affiliate sistemine yakın bir sistem olmuş bu son madde dışında.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sağolasın aga.

bi bakıma haklısın.ama bir bakımdanda 2 ay yani 60 günde 1 gold üyelik bile getirmeyen üye ile çalışmak yanlış olur.o üyede 2 ayda 1 tane bile gold üye getiremezse kendi kaldırır reklamı.zaten 4. maddede şart var ödeme alabilmesi için.1 yıl bekleyip para ödeyen çıkacağınıda sanmam.

biraz şöyle düşünelim yeni başlayan bi sistem için bu şartları uygun görürseniz sevinirim.tabiki ilerde daha yüksek ücretler ve daha rahat kurallar olacaktır.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hayırlı olsun gökhan.
güvenilirliğin konusunda şüphem yok daha önce birkaç kez seninle çalıştık ödeme konusunda herhangi bir problem yaşayacağınızı sanmıyorum.

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
hayırlı olsun. bende 5. maddeye takıldım. ama seninde bu konuda haklı olduğun bi gerçek

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
çok teşekkür ederim arkadaşlar..

kısaca örneklede ne kadar kazanılabileceğini en minimum şekilde gösteriyim..diğer ( 1-2 yer hariç) satış ortaklıklarında yaşadığınız sorunları yaşamayacaksınız.

günde 100 erkek üye getirse bir site.bunlardan 1 taneside gold olsa.

100x0,1 = 10ytl - 1x10=10ytl
30x20ytl = 600 ytl aylık.

unutulmamalı ki getirdiğiniz üyeler sizin referans kodunuz ile kayıt oluyor.satış ortaklığı kuralları çerçevesinde çalışmaya devam ettiğiniz sürece üye olur olmaz gold üye olmayıpda 1 hafta sonra para ödeyen üyede sizin getirdiğiniz gold üye olarak işlenecektir.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bir tavsiye :
konu dışı olacak ama bir öneri sadece
sitenin tüm bölümleri ziyaretçiye kapalı. en azından arama ve - profil görüntüleme kısımları ziyaretçiye açık olmalı ki üyelikler artsın( en azından bir tanesi )
biliyorsun bu tür siteler milyon tane oldu piyasada. artık üyelikler kolay olmuyor.

emresa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10 milyar hakeşim olsa ödeyebilecekmisin ?

W

wapekiz.com

Misafir
Arkadaşın dediği gibi bir kaç bölüm ziyaretcilere açılsa,yeni üye olanlar vs anasayfada gözükse daha hoş olur..

egitimsart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gökhan hayırlı olsun. Sistem yayıncılar için cazip gorunuyor. ödeme konusunda arkadaş güvenilirdir.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
10 milyar hakeşim olsa ödeyebilecekmisin ?

100 milyarda olsa kuruşu kuruşuna ödenecektir arkadaşım. nasıl olucak o dersen.zaten belli bi birikim var güvence adına.sermayesiz işe girilmez.ayrıca 10 milyarlık gold üye kazancı yaparsan zaten 1 aylık gold üye 29 ytl. sen bunun 12 sini alıcaksın.niye ödeyemeyeyimki.

ayrıca arkadaşlar profil görüntüleme zaten ziyaretçilere açıktır.

ilginize tekrar teşekkür ederim.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hayırlı olsun Gökhan

arkadaş ödeme konusunda güvenilirdir ( :

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet arkadası çok iyi bir insandır arkadaslar .vee güvenilirdir .

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
4. Her ay en az 3 gold üyelik kazandırmış satış ortaklarına ödeme yapılacaktır.
5. Üye oldukları zamandan 2. ödeme gününe kadar hiç gold üyelik yapamayan satış ortaklarının üyelikleri silinir.

Arkadaşlar yukardaki 2 madde kaldırılmıştır.

bilginize

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
tşk ederim wapekiz..

arkadaşlar panel istatistik kısmında 1-2 düzenleme yaptım.kazanç hesaplaması koydum.tüm kazançlar ödenmiş kazançlar ve ödenmemiş kazançlarıda gösteriyor artık.yalnız kazançları TL şeklinde yaptım yanlış anlaşılma olmasın.phpyi az bildiğim için YTL de virgüllü sayıları çarpma toplamayı ayarlayamadım.ama sorunsuz gösteriyor şuan.

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende kayıt oldum :D
SU anlık getirisi var .
ödeme gününü bekliyorum :D

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar deneme yapmak için biçok kişi deneme diye üye oluyo ben şifre veriyim onlan girin inceleyin :

üye adı : deneme
şifre : deneme

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5