İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Sistem Kurulumu

ManyakS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese Selamlar..
Yeni bir sistem topluyorum ve ne kadar param varsa hepsini yatırıyorum o yüzden kafama takılanları sormak isitiyorum sizlere.
"amd2800işlemci" abit an7 anakart" 2adet 512ddr 400 kingston" asus yada his 9600xt ekran kartı(her ikiside şuan ellerinde olmadığı için ilk hangisi gelirse ona talibim)"80gb seagate sata harddisk "samsung combo cdrw-dvd "samsung 757 17"monitor(monitor konusunda hala tam karar veremedim)"Chieftec Dragon Serisi / Siyah ATX (MidiTower) Kasa 360W Güç Kaynağı"
1.bu sistem uyum sorunu falan filan gibi sorunlar yaşatırmı sizce bana.ve de şu parça yerine bunu alman daha uygun dediğiniz bi şey varmı.?
2.sorum sa makinayıtopladıktan sorası ile ilgili herşeyi sağ salim toparladıktan sonra makinayı açınca bios tan yapmam gereken ayarlar hakkında biraz bilgi isticem sizden.bunun için biraz erken ama gene de bilgim olsun istedim.
şuan için bu kadar aklıma başka soru gelmiyo herşey için şimdiden sağolun...

R

RaLLy_Live

Misafir
Samsung monitor almada ne alırsan.
www.teknolojix.com u ziyaret et daha geniş bilgi alabilirsin.
Refer olarakta adımı ver REKLAMPARKI.COM ÖMER de gerisi yeter

ManyakS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında monitör konusunda oldukça kararsızdım ama bazı dergiler samsung 757 yi tepelerde gösterince onda karar kıldım daha sonra samsug hakkındaki bi kaç yorumuo kudum ve öle ikna oldum ama şimdi gene kafam karıştı :)

G

genghiskhan

Misafir
bu başlığı biraz geç okudum ama ;rally "samsung monitör alma da ne alırsan" demişsin nedenini merak ettim tanıdığım çok arkadaşım var "samsung757 mb" kullanıyolar ve gayet memnunlar ilk defa senden samsung hakkında memnuniyetsizlik duyuyorum. Cevap yazarsan sevinirim merak ettim.

SpYTaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2.sorum sa makinayıtopladıktan sorası ile ilgili herşeyi sağ salim toparladıktan sonra makinayı açınca bios tan yapmam gereken ayarlar hakkında biraz bilgi isticem sizden.
alıcan yer toplasın sen hiç uğraşma bios ayarlarını yaparlar ve denesinler ürünleri.. bunlara ücret almazlar büyük şirketler samsung monitor gayet güzel tavisye ederim..

bilgisayar şirketinde çalışmaktayım bu arada :)

saygılar...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bios ayarlarıyla oynama. yeni bilgisayar gayet güzel bir optimize ile geliyor zaten.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
He birde samsung monitör gayet iyi. Ama bir konuda haklı olabilirsin. CRT Monitörler artık üretilmiyor avrupada. Çok kısa bir süre sonra sadece LCD monitör alabileceğiz. aynı şey tv içinde geçerli olacak. Plazma lar satılacak sadece. LCD Monitörlerin ömürleri 2 kat daha fazla ve gün geçtikçe fiyat dezavantajı azalıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5