İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni sistemi ile reklam başına 0,02 tl, günde 25 reklam : BİREKLAM

Dr1980

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha önce reklam izle para kazan sisteminde olan bireklam sitesi bugünden itibaren yapısını değiştirdi. Firma yetkilileri Profit modelini örnek aldıklarını söylüyorlar. Bence daha çok MyRightAd'e benzemiş :) Emlak şirketleri ağırlıklı reklamlar olacak. Şirket daha önceden reklam piyasasında olduğu için sektörü biliyor.

Sistem Nasıl olacak?
Standart üye olursanız herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. İzlediğiniz reklam başına 0.02 tl kazanıyorsunuz. Günlük reklam izleme sınırı yok. İlk gün 25 reklam yayınladılar.. İsterseniz 50 TL'ye gold üye olabiliyorsunuz.. Gold üye olunca reklam izlemekle gelen geliriniz artıyor. Bunun yanında gold üyeler için 10 liralık reklam paketleri olacak.. Sisteme minumum 5 reklam paketi ile girelebiliyor. Her reklam paketi için günde üç reklam izlemek gerekiyor.

Peki reklamı izleyemezsen ne olur?
Reklamları izlemediğiniz günün kazancı hesabınıza yatmaz

Ne kadar kazanılıyor?
100 gün sonunda alınan her paket %50 kazanç sağlıyor. 100 liralık paket alan 100 gün sonunda 150 liraya sahip oluyor.

Hangi yollarla para yatırılabiliyor ve çekilebiliyor?
Paypal ve Türk bankaları

Referans sistemi nasıl?
Standart üye iseniz alt üyenizin reklam izlemesinden %20, Gold üye iseniz %40 kazanç sağlıyorsunuz..

Sistem yeni olduğu şimdilik bilinen tüm bilgiler burada.. Dediğim gibi bu sabah hayata geçen bir proje.. İster para yatırmadan reklam tıklayarak, ister gold üye olup reklam paketi alarak kazanma şansları sunmuşlar.. Şu an paket satışı başlamadı. Ücretsiz üye olup reklamlara tıklayarak ufaktan para kazanmaya başlayabilirsiniz :) Reklam paketleri aktif olunca bilgi verecektim ama forumda konuşulduğunu görünce bilgilendireyim dedim. Gelişmelerle ilgili buradan bilgilendireceğim sizi.. :)

Referanslı link: Kayıt

Referanssız link: kayıt :(

Ekledi: Ek bilgilendirme : Siteye üye olduktan sonra reklam izlemek için, kazandıran reklamlar kısmına giriyorsunuz. Reklama tıkladıktan sonra yeni açılan sayfanın tepesinde bir sayaç var. O sayaç 5-10 saniye içinde doluyor. Sayaç dolduktan sonra bir çizgi film kahramanı resmi çıkıyor. yan taraftaki seçeneklerden aynı kahramanın resmini tıkladığınız zaman paranız hesabınıza işliyor. Bu sistem PTC kullananlar için tanıdık :) maksat gerçek insanlar kazansın, botlar kazanmasın :)

Ekledi: Sisteme giren son bilgiler:

- Gold üye olursanız alt üyelerinizin aldığı her paketten % 5 komisyon alacaksınız
- Ödemeler Standar üyeler için 7-10 günlük , Gold üyeler için 3-5 günlük periyodlar içinde yapılacak..

Kaan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Deneyip görmek lazım, yarın bir gün şikayet konuları açılarak insanlar mağdur edilmesin. İnsanların emeklerinin üzerine yatılarak aptal sıfatına sokarak hat safa'da işin kurnazlıgına kaçarak birilerinin hakları birilerine geçmesin'de Allah herkesin yolunu açık etsin.

pelinfcbk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
inşallah diğer reklam firmaları gibi sizinkinin de sonu kötü bitmez

Dr1980

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site arada 0.04 tl lik reklamlar da koymaya başladı
Ücretsiz standart üyelik ile günde 25-30 reklam izleyerek 0.50 - 0.60 tl kazanılıyor
Ptc sitesi olarak bakılırsa bence oldukça güzel bir rakam

Dr1980

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitede son duyurulan yenilikler :

1) Reklam kuşağı : Sitesine hit kazandırmak isteyenlerin (Facebook-youtube) reklam verdiği, bir pop op pencerede kendiliğinden akan ve kazancı diğer reklamlara göre daha düşük kazanç veren ek reklamlar

2) Bonus Reklam: Gold üyeler için, kişinin bilgilerine göre firmanın o şahsa göndereceği özel ek reklam

3) Market: Sisteme entegre, isterseniz kendi ürünlerinizin satışını yapabileceğiniz ve mevcut bakiyenizle alış veriş yapabileceğiniz bölüm

Site yeni açıldığı için bu ek özellikler 15 gün ile bir ay içinde devreye girecekmiş..

Ek bilgi: Sitenin mevcut 6 bin üyesi son 3 gün 9 bine ulaşmış..

Dr1980

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Madem sistemi ben tanıtıyorum burada o zaman elini taşın altına sokması gereken benim diye düşündüm ve sisteme gold üye olarak 8 adet paket aldım.. Her paket için 3 reklam geliyor. Her reklam 0.05 tl kazandırıyor.. Böylece 10 liralik her paket günde %1,5 yanı 0,15 tl kazandırıyor.. Bu normal gelen reklamlardan ayrı bir bölümden izleniyor. Normal reklamları yine izleyip o kazancı ek gelir olarak kazanıyoruz. Gelişmeleri bildirmeye devam edeceğim

Dr1980

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün sitede standart üyeler için 12 reklam aktif oldu 0,02-0,015 ve 0,01 değerlerinde..
Bunun dışında 8 paketimden 24 reklam 1,2 tl kazancım oldu
Günlük kazancım 1,5 tl civarında
yarın kazançlarım toplam 10 tl'ye ulaşacak ve bir paket daha alacağım
Bu sistemle 6-7 günde bir paket alacak birikimim olacak
Paket sayım reklam izleyebileceğim sınırda olana kadar artırmayı düşünüyorum

Dr1980

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İpucu

Saat 00:00 dan sonraki ile saatler, sistemde en fazla reklam bulabileceğiniz saatler oluyor.. Saatler ilerledikçe gün sonuna doğru sistemdek aktif reklam sayısı azalıyor..

Dr1980

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10 gün için kazançlarımla 2 reklam paketi daha alarak paket sayımı 10'a çıkardım
Bir süre çekim yapmadan paket alarak günlük gelirimi artırmayı planlıyorum
Bol kazançlar :)

Dr1980

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dün gece 00:00'da standart üyeler için tam 30 reklam aktif oldu.. Sisteme para yatırmak istemeyenler sadece gece 00:00 da girip reklamları tıklasalar bile bir PTC sitesine göre çok güzel kazanç elde edebilirler..

Dr1980

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sistemde market bölümü de açıldı
Kazancınız ile buradan alış veriş yapabilir, gold üye iseniz buradan ürünlerinizi satabilirsiniz..
Site hakkında kafama bir şey takıldı , az önce saat 23:00'de iletişim numarasını aradım ve bir görevli uzun uzun yardımcı oldu..
Yerli bir yatırım için bu düzen, umarım bozulmaz devame eder :)

Dr1980

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Market kısmı tamamen aktif konuma geçti.
Gold üyeler istedikleri ürünleri burada satışa koyayabiliyor ve site içi kazançları ile alış veriş yapabiliyor..
Bu arada ben de kazancımla bir paket daha aldım ve sistemdeki paket sayım 12 oldu :)

h55net

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
10 gün için kazançlarımla 2 reklam paketi daha alarak paket sayımı 10'a çıkardım
Bir süre çekim yapmadan paket alarak günlük gelirimi artırmayı planlıyorum
Bol kazançlar :)

Standard üyeler reklam paketi alabiliyorlarmı?
İstediğiniz zaman, istediğiniz sayıda reklam paketi alabiliyormusunuz?

Dr1980

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
-Türk yapımı
-Bürosu telefonu belli
-ister paypall ile öde ister banka havalesi
-Yok Stp yok Payza ile uğraşma
-Günlük yatırımınızın %1,5 kadarı kazan
-Kazancınla paket alarak karını artırma fırsatı
-Standart üyeler için reklamları da izleyerek gelirini artırma şansı
-istersen para yatırmadan standart üye reklamlarını izleyerek herhangi PTC'den daha fazla kazanma şansı
-Düzenli ödeme

Bir yatırım sitesinden başka ne beklentiniz olabilir ki

Dr1980

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sistem bugün geniş bir güncellemeden geçti
Devamlı kendini geliştiren siteye gelen yeniliklerin bazıları:

1) Üyeler arası para aktarma: Artık üyeler birbirlerine para gönderebilecekler. Finans bölümünde para aktarma bölmesinden yapabiliyoruz..50 tl para çekme sınırının aşılmasında kullanılabilecek güzel bir yenilik. Yalnız sistem transfer sırasında % 5 kesinti yapıyor

2) Bannerlar: Ana sayfada Banner bolumunde sistemin reklam bannerlarını görebiliyorsunuz

3) Kol kazançları: istatistikler bölümüne açılan bu yeni bölümde Gold üyeler alt kollardan kazandıkları paket komisyon kazançlarını görüp bütçelerine aktarabiliyorlar..

4) Görev Reklamları: Yine istatistikler bölümünden girerek ne zaman ne kadar paket aldınız, paketınız dolmasına ne kadar kaldı, kaç reklam tıkladınız, daha tıklanacak kaç reklamınız var gibi bilgileri görebılıyorsunuz. Açıkcası olmaması büyük eksiklikti..

Sistem her geçen gün kendini yeniliyor ve geliştiriyor.. Bir Türk firmasının online yatırım piyasasında bu kadar uğraşı vermesi de hoşuma gidiyor :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5