İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Site Tanıtım Kuralları Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Merhaba,

Site Tanıtım Bölümü Kurallarında şöyle bir ibare var:

1- İllegal siteler ( A***t, w***z içerikli ) için konu açılması yasaktır.

Ben bir konuyu "ihbar" ettikten sonra kural şöyle oldu:

1- A****lt / w***z / h*ck içerikli siteler kabul edilmeyecektir.

Sorum; Film, dizi izleme siteleri illegal siteler kategorisine girmiyor mu ? Bu kurala dayanarak konuların kapatılması yahut silinmesi gerekmez mi ?

İkinci sorum; bahsi geçen kural neden ben bir konuyu ihbar ettikten sonra değiştirildi ? İllegal ibaresi kaldırılınca dizi-film izleme siteleri bu kural dışında mı kalmış oldu ?

NOT: Kurallarla ilgili bir konu olduğu için soru direk olarak forum yönetime sorulmuştur.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Film izletme sitelerinin içeriklerini denetlemiyoruz. Yayınladıkları fragman mı, telif hakkı ile korunan bir eser mi bu konuda eklenen sitelerin içeriğinden tamamen siteyi ekleyen kişi sorumludur. Eklenen sitelerden dolayı forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez.

İlginize teşekkürler. İyi forumlar dileriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5