İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yeni sitem: madeinclick

• Konbuyu başlatan a.ışık
  • Başlangıç tarihi

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
iyinet e rağbet in azolmasından olabilir.
ayrıca yeni kullanıcıdan kastın junor ise benim statümde bu. fakat bilgi tecrübe bu değil.
anlatabildim sanırım..

bakın şöyle ifade edim size... Ama öncelike şu ifadeniz kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır. "iyinet e rağbet az".

Eğer bahsedildiği kadar kazançlı, devamlı bir sistem olsaydı, inanın burada ki bir çok üye yapmış olduğu web sitelerini bırakır bunlara yönelirdi. Nede olsa kazanmak için sadece tıklamak gerektiğini söylemekte bunu yapanlar. hatta kimileri kesin kazançlı bir sisitem olduğunu, ayda yüzlerce dolar, ytl kazanabileceğinizi bile idda etmektedirler.

Web site yap, sonra ziyaretçi çekebilmek için debeleş dur sonra kazan vs... Çok zahmetli bir iş. Yukarıdakiler göz önüne alınırsa.

peki niye kıdemli üyelerimiz bunları tercih etmiyorlar. Çünkü gerçeği biliyorlar...

Bu tarz konular gündemde olduğu müddetçe, ben bu konuda uyarılarımı yapmaya devam edeceğim... İsteyen beni dinler, isteyen dinlemez. Tabiki buna birşey diyemeyiz.

Ben sadece bu konudaki görüşlerimi ifade ediyorum...

Dipnot: (Mesaj Sayısı az = tecrübelidir veya değildir tabiki bilemeyiz...) fakat (Mesaj Sayısı Çok = azda olsa Tecrübeli) diyebiliriz. En azında ben böyle görüyorum...

Umarım anlatabildim...

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhabalar madeinclick.com

hiç ödeme yaptınız mı yaptıysanız görme imkanım var mı bir de minimum kaç dolarda ödeme yapıyorsunuz,kaç günde ödeme yapıyorsunuz? bunları açığa kavuşturursanız sevinirim

A

a.ışık

Misafir
son üye sayımıız: 3556 ve eXTReMe Tracking
verilerine göre her gün dünyanın bütün ülkelerinden
4K ~ 5K arası günlük tekil hit, günden güne
artmaya devam ediyor; önüne geçemiyoruz! :)
reklam için: madeinclick ilgileriniz için
çok teşekkür ederiz..​

A

a.ışık

Misafir
merhabalar madeinclick.com

hiç ödeme yaptınız mı yaptıysanız görme imkanım var mı bir de minimum kaç dolarda ödeme yapıyorsunuz,kaç günde ödeme yapıyorsunuz? bunları açığa kavuşturursanız sevinirim

ödemeleri yapıyoruz ama düzeli olarak değil.
şu anda askerde olduğum için çok sık imkanım olmuyor.
şimdilik 20 tane tıkla kazan linkimiz var, reklamverenlerden
paramız geldikçe ve imkanım oldukça 3-4 günde ve maksimum
1 hafta süre içinde ödüyorum.
minimum ödeme de şu an için 1$ paypal'dır.
ödeme resmi:
odemebh7.jpg

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tamam işte arkadaşım celallenmene gerek yok merak ettiğimiz şey de buydu sağolasın

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
O printte, kullanıcılarınızın adları vermeniz pek etik bir davranış değil.

INCREASE YOUR PROFIT AND STAND ALIVE OUR WEBSITE PLEASE CLICK ON THE ADS ONCE A DAY ->Bu tarz bir yazı eklemeniz ne kadar doğru tartışılır.Sitenizin anasayfasında başka sponsorları kullanmak nasıl bir uygulamadır,tartışılır.Kısacası hakkınızda tartışılcak çok konu var ama ben vaktinizi almayayım.İyi çalışmalar...

MRGREY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zaten şu an site kapalı girilemiyor.Bu tip şeyler ile zamanınızı boşa harcamayın derim ben....

A

a.ışık

Misafir
biliyorum kapalı olduğunu:
şu anda host değişimi yapıyoruz,
yeni scriptler aldık onları deniyoruz,
databasi'i inceliyoruz, hile yaptığı
anlaşılan üyeleri bir bir siliyoruz!
yeni reklamverenlerle bağlantılar yapıyoruz,
tamam mı ?? ;)

iLgisiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlı olsun Allah utandırmasında hileye karşı banlamak bir işe yaramaz emeğiniz boşa gider kanımca hile yapanların gönderdiği üyeler sayılmasın.

aragorn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitene ne oldu ? alakasız bir radyo ekranından başka birşey göremiyorum.. :)

A

a.ışık

Misafir
o eski host :)
dns'leri daha yeni
hosta yönlendirmedim. :D
yeni site yeni hostta şu an faaliyette,
ama daha istediğim noktaya ulaşmadığı
için dns'leri yönlendirmiyorum.
bu arada php konusunda destek arıyorum,
kendim biraz bilgilerim var ama yetersiz kalıyorum :(
bi yardım eden arkadaş olsa daha
da çabuk bitecek

WHooBAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçekten size başarılar dilerim ama askerdesin. host gidip gelmiş. dns ler vs. bu kadar zayıf işçilik var ortada. ödeme için vakit buldukça ödüyorum. üyelerinizin adlarını yazıyorsunuz. Bu nasıl profesyonelite anlayamadım. Ama böyle bir işe girişmeniz güzel. İyi calışmalar.

A

a.ışık

Misafir
Gerçekten size başarılar dilerim ama askerdesin. host gidip gelmiş. dns ler vs. bu kadar zayıf işçilik var ortada. ödeme için vakit buldukça ödüyorum. üyelerinizin adlarını yazıyorsunuz. Bu nasıl profesyonelite anlayamadım. Ama böyle bir işe girişmeniz güzel. İyi calışmalar.

dostum madeinclick yeniden yine online! :)
yeni hostunda, yeni dns'lerle, yeni scriptlerle ve yepyeni yüzüyle! :D
artık askerlik de bitti, herkesi beklerim yeni madeinclick'imize.. ;)

WHooBAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlı olsun askelik de bitmiş. Başarılar madeinclick

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi