İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Sitemdeki Adsanse Yerleşimi

silverking

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşlar yeni bir site daha açtım ve adsanse yerleşimi yaptım sizce olmuşmu yada daha iyi nasıl olabilir fikirlerinizi alayım dedim site bu site bu
şimdiden teşekkürler.

mavikorku

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitede ki reklam yerleşimleri başarılı ama reklama tıklmaya teşvik eden hareket var ; rastgele yazıların en altında resim koydugunz yerin yanında ki adsense reklamları sakat google botları gördüğü anda banlar..!

silverking

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ama o menüyle alakası yok ki ztn o menün renkleri farklı ve yazı tipi ile görünüş açısından da fark var :S

T

trgy

Misafir
Sorun yok çok güzel bir yerleşim. Hatta arkadaşın dediğinin aksine o rastgele yazıların altındaki reklamı pembe yerine başlıklarla aynı renkte çıkartın.

silverking

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sorun yok çok güzel bir yerleşim. Hatta arkadaşın dediğinin aksine o rastgele yazıların altındaki reklamı pembe yerine başlıklarla aynı renkte çıkartın.

teşekkürler trgy bu işlerde yeniyim göz kararı birşeyler yapıyorum ama google'den de acayip tırsıyorum onun için yanlış bir şey yapmak istemiyorum sürekli soru soruyorum :)

resisoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sakat hiçbir durum yok ayrıca reklam yerleşimlerin harika belkide bu zamanakadar gördüğüm en iyi yerleşimlerden birisi temanında büyük etkisi var ...

mahsuru yoksa temayı pm'lermisin :) farklı sektörlerdeyiz..

silverking

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
aynı sektörde olsak bile farketmez kardeş maksat işin görülsün. linki pm oalrak atıyorum güle güle kullan :)
edit:bu arada görüşün için teşekkürler.

resisoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür ederim temayı biliyordum fakat seninki editlenmiş daha hoş görünüyordu onu istedim aslındı neyseki senden kopyaa çekerek editledim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5