İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni siteyim diyemi aşağılarda çıkıyorum

erkin0007

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
özgün içerik girmeme rağmen ve arama da alan adım geçmesine rağmen aynı mantıkdaki sitelerimden biri 4.sırada 2si 2. sayfada bazısı ortada yok.site geçen
site 5 günlük filan
şuanda indexlenenler neden yukarıda çıkmadı onu anlamadım.ilerde backlink çalışması yaparsam yada alan adı yaşlandıkca yukarı çıkarmı yoksa umudumu kesiyimmi siteden

frhtkorkut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
özgün içerik girmeme rağmen ve arama da alan adım geçmesine rağmen aynı mantıkdaki sitelerimden biri 4.sırada 2si 2. sayfada bazısı ortada yok.site geçen
site 5 günlük filan
şuanda indexlenenler neden yukarıda çıkmadı onu anlamadım.ilerde backlink çalışması yaparsam yada alan adı yaşlandıkca yukarı çıkarmı yoksa umudumu kesiyimmi siteden

imzamdaki sitemi açalı 1 ay oldu. tam keyword domain ancak ilizyon kelimesinde ilk 500 sonuçta çıkmıyorum , sabır yahu :)

erkin0007

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
imzamdaki sitemi açalı 1 ay oldu. tam keyword domain ancak ilizyon kelimesinde ilk 500 sonuçta çıkmıyorum , sabır yahu :)

bilgilendirmeniz iiçin cok teşekkür ederim
peki özgün sayılırmısınız.yani hepsi kopyala yapıştır değil demi.
ona göre yıkaslama yapıcamda

ekleme olarak. sitem tarihcesi .org konular index aldığı halde anasayfa çıkmıyor.yani tam site adı aramak gerekiyor

fenaral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen düzenli ve özgün içerik gir. Bu ay içinde iki tanıtım yazısı alabilirsin ama PR'si çok yüksek olmasın ilk başta pr2-pr3 sitelerden tanıtım yazısı al(tahminimce bir tanıtım yazısı için 5-10TL ödersin). İlk ay bittikten sonra haftada bir ya da iki tanıtım yazısı alabilirsin. Ama özgün içerik girmeye de devam et.

Mimimum 200 kelime olursa yazıların senin için daha iyi olur. Bu arada Youtube ve Flickr gibi sosyal ortamlarda da hesap aç video ve resimlerin altına linkini bırak. İnan bana çok etkilidirler. Bir de en önemlisi sadece bir anchor text'te yüklenme farklı anahtar kelimeler türet. Anahtar kelimen araba olsun mesela. Sadece araba kelimesi üstünden link alma. Araba, araba fiyatları, son model arabalar gibi bu sayıyı çoğalt. Arada sırada alt bağlantılarına link vermeyi sakın unutma.

Biraz sabır göster yani siten daha çok yeni en önemlisi özgün yazılarını girmeye devam et. Şimdilik aklıma gelenler bu kadar.

erkin0007

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen düzenli ve özgün içerik gir. Bu ay içinde iki tanıtım yazısı alabilirsin ama PR'si çok yüksek olmasın ilk başta pr2-pr3 sitelerden tanıtım yazısı al(tahminimce bir tanıtım yazısı için 5-10TL ödersin). İlk ay bittikten sonra haftada bir ya da iki tanıtım yazısı alabilirsin. Ama özgün içerik girmeye de devam et.

Mimimum 200 kelime olursa yazıların senin için daha iyi olur. Bu arada Youtube ve Flickr gibi sosyal ortamlarda da hesap aç video ve resimlerin altına linkini bırak. İnan bana çok etkilidirler. Bir de en önemlisi sadece bir anchor text'te yüklenme farklı anahtar kelimeler türet. Anahtar kelimen araba olsun mesela. Sadece araba kelimesi üstünden link alma. Araba, araba fiyatları, son model arabalar gibi bu sayıyı çoğalt. Arada sırada alt bağlantılarına link vermeyi sakın unutma.

Biraz sabır göster yani siten daha çok yeni en önemlisi özgün yazılarını girmeye devam et. Şimdilik aklıma gelenler bu kadar.
konuyu açmamdan fazla geçmemiş ama
özgün içerik girmeyi bıraktım çünkü olmuyor.cümle yi okuyup değişiğini yazamıyorum öyle bir iki kelime değiştirilerek yapılacak şey değil.özgün sayfalarımda cok yukarda cıktığı söylenemez.kaldıki bu konuda ilerleyemeyecem gibi.oyüzden zaman harcamıycam.kopyala yapıştır yapıcam.çünkü zaman alan bişey ve işe yaradığı söylenemez.ona rağmen bazı alıntı konular ilk 5 deler.böyle takılalım

fenaral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen bilirsin ama rakiplerin büyük ihtimalle en az bir senelik sitelerdir bu yüzden öne çıkıyorlardır. Site açılır açılmaz kopya içerik girersen kafadan patlarsın. İlla kopya içerik gireceksen ilk başlarda özgün yazı girmen bir gereklilik.

erkin0007

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen bilirsin ama rakiplerin büyük ihtimalle en az bir senelik sitelerdir bu yüzden öne çıkıyorlardır. Site açılır açılmaz kopya içerik girersen kafadan patlarsın. İlla kopya içerik gireceksen ilk başlarda özgün yazı girmen bir gereklilik.

hocam bu konuyu birazdaha açmanız mümkünmü acaba.
2-3 konum özgün 30 konudan .yeterlimidir bu.tabi buda zaman harcayarak yaptığım cümle yapısın değiştirme taktiğim.fena olmadılar ama
yada ayda bir böyle bi çalışma yapsam.yada siteyle alakasız özgün bir metin yazsam

fenaral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazının ne kadar özgün olduğunu buradan kontrol edebilirsin:http://smallseotools.com/plagiarism-checker/

Benim sana tavsiyem 1 ay boyunca günde en az bir tane özgün yazı gir. Ardından kopya içeriğe başlarsın. Böylesi daha garanti olur senin için illa kopya içerik girmek istiyorsan.

limitless

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
hit saati

site 5 günlük filan

Google İlk Sayfa Tesadüf Değildir...
Hitsaati.com Ne işe Yarar?

Yeni bir websitesi kurdunuz veya var olan websiteniz var ve siz sitenizi aramalarda istediğiniz anahtar kelimeler ile google ilk sayfada çıkmasını istiyorsunuz işte tam burada hitsaati devreye girer.

Hitsaati.com sistemi websitenize günlük olarak ziyaretçi gönderir. bu ziyaretçiler ücretsiz üyeliklerde 400-600 ücretli üyeliklerde ise 1,600-3,000 e kadar yükselir. Bizim amacımız web siteniz üzerinde ziyaretçi sirkülasyonu yaratarak arama motorları tarafından fark edilmesini sağlamaktır. Websiteniz ilk olarak Alexa'da yükselmeye başlayacaktır. Sıralamanız burada hızla yükselecektir. hitsaati.com sistemine kayıt olduğunuz zaman alexa değerlerinizi kontrol ediniz bir süre sonra yükselişi sizde göreceksiniz. Arama motorları Alexa değerlerine çok önem verirler. websitenizde yaşanan sirkülasyon sayesinde alexa değerinizin artması ile arama motorlarının dikkatini kolayca çekecek ve ilgili anahtar kelimeleriniz ile google sıralamanızın yükselişini göreceksiniz.

Sistemimizde üyelik paketleri aşağıda sergilenmiştir. sisteme ücretsiz olarak da üye olabilirsiniz. ücretsiz üyeliklerde websitenizin düzenli olarak gösterilebilmesi için günlük hit kazanma koşulu bulunmaktadır. her 15 saniyede 1 gösterim hakkı kazanırlar. ücretsiz üyelerimiz günlük olarak hit kazanmadığı takdirde birikmiş kredisi ne olursa olsun o gün sitelerine ziyaretçi gönderilmez. nezaman hit kazanmaya başlarlar ise o zaman sitelerine ziyaretçi gönderilmeye başlanır.

Ücretli üyeliklerde paket özelliklerine göre üyeye tahsis edilen kredi miktarı üyenin paneline eklenir ve hesabı ilgili pakete yükseltilir. Ücretli üyelerimizin sitelerine sürekli ziyaretçi gönderilir. Ücretli üyeliklerde hit kazanma koşulu yoktur. hit kazanmak istedikleri zaman her 15 saniyede paketlerinde belirtilen miktarda kredi kazanmaktadırlar. bunlar Gold üyelik için 3 Silver üyelik için 2 dir. Yani Gold üye hit kazanmak istediği takdirde her 15 saniyede kendi sitesine 3 ziyaretçi gönderme hakkı kazanır. ücretsiz üyeliklerde bu miktar 1 dir.

aşağıdaki linkten ulaşabilirsin;
http://www.xticaret.com/xticaret/?284_66578

mhe001

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir sürü site sahibinin ziyaretçi ve tıklama sorunları olduğunu görüyorum peki bir birimize yardımcı olsak bu konuda ne dersiniz mesela site adreslerimizi belirli zamanlarda gezersek ara da bir kaç kişi reklamlarımızdan kazanç sağlmak için tıklasak ne olur bir sorunmu var kimse düşünmedimi yoksa düşünen herkes ptc sistemimi yapıyor biz bir birimize yardımcı olamıyormuyuz bu şekilde hem kazançlarımızı yükseltebilir hemde ziyaretçi çoğalması ile google sıralamasında da yükselmezmiyiz ne dersiniz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5