İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yeni sponsor -her üye başı bir dolar -

G

Gencadam

Misafir
İstatistiklerin bir gün sonra veriliyor doğru. Ama dünün istatistikleri sıfır ama fun kısmı dolu. Bu şaşırtıcı geldi. Karamsarlığa düşmedik heker :) Yardımın için teşekkürler.

skassas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bide ödeme konusunda açıklama yapsanız.Ödeme koşulları ne ve ne zaman? Günü gelince toplam miktarı yatıracaklar mı? Yoksa extra bişi yapacakmayız.Ödeme için minimum miktar ne? Cevaplayan olursa sevinirim.

Bu arada dün baktığımda 01.06.2005 günkü istatisliğimin tümüyle 0$ olduğunu gördüm. Bugün tekrar baktığımda ise fun kısmında 3$ yazdığını gördüm. Ama tıklama ve gösterim yine 0. Bu arada 02.06.2005 istatisliği ise yine tümüyle 0$.Sanırım bir şeyler yapıyorlar.

Saygılarımla;

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar adamlarla mailleşiyordum gayet güzel bi anda kesti maili 2 gündür cwp alamıyorum sizce neden_

skassas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
02.06.2005 0 0 0 0 0 $0
03.06.2005 0 0 0 0 0 $0

Son iki günün istatisliği.Dün yani 03.06.2005 tarihinde değerlerin 0 olması imkansız neden derseniz msn'deki bir arkadaşıma tavsiyede bulundum.Oda programı indirip üye oldu.Hatta karşılıklı tavla oynadık.Bugun bakıyorum gelen istatislikler sıfır üzerinden sıfır. Ayrıca mailini kaydettirene verilen 2$ artık yok sanırım. Bir yerlerde problem var arkadaşlar.İngilizcesi iyi olan biri yardım etsede durumu öğrense.

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o 2$başka bi tavla şirketi değil miydi? benim istatistikler 1. gün 11$ ikinci gün 10$

skassas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2$ tavsiye eden için değil.Programı indirip üye olan ve bunun sonucunda mailine gelen onay kodunu girenler için.Yani yeni oyuncular için.Ama artık vermiyorlar galiba.Acaba üyeliğimi mi iptal ettiler dersiniz.Öyle olsa maile bir yazı göndermezmiydiler veya hesabım kapanmazmıydı.

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok güzel sponsor ben bütün sitelerimde kullanıyorum günlük 15-20 üye çıkıyor bende kaptırdım kendimi tavlaya silenceofdark a teşekkürler

H

hknylmz

Misafir
rapor sayfasinda bi sorun var ama düzeltilir. ama kazançlar geliyor. clickler downloadlar görünmesede. Bence şuan sorun yok birde ödeme alabildikmi tamamdır.

maxicep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya İmdaat! Bana hala cevap gelmedi! Ben Nerde Yannış Yaptım???

skassas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sonunda click,downlaod ve fun istatislikleri geldi arkadaşlar.Artık hepsini eksiksiz görebiliyorsunuz.Bide parayı ödese.Ayın 10'da yaklaştı.Umarım öder.

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyiniyetlihacker' Alıntı:
Arkadaşlar hemen karamsarlığa düşmeyin. Sistem cok saglam. Ödemeyi paypal yoluyla ben aldım. Hemde biraz yüklü bir miktardı. Birde unutmayın sistem bir gün gecikmeli işliyor. Yani bugünün clik yarın görüyorsunuz. Bu konuda size yardımcı olabilirim. msn yukarıda var. Sorunu olan gelsin.. Hepinize saygılarımla

paypalla nasıl aldın neteller var sadece sanırım

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar hala cevap alamadım mail atmıştım 4 gün önce hala cevap vermiyorlar ne yapmam gerekiyor var mı tavsiyesi olan ?

skassas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
canparlak adamlarla arandaki konu ne merak ettim.Ne sordunda cevap alamıyon.İşlerine gelmeyen bir durum mu var acaba.Ona göre bizde boşu boşuna uğraşmayalım bırakalım onlarla çalışmayı.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üye başına 1$ programı yerine komisyon olarak calıssanız cok daha yüklü paralar kazanırsınız ;) örneğin kaave paralı üye başına 60$ veriyor. ve her 10-15 kullanıcıdan biri paralı oluyor..

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
crawler' Alıntı:
üye başına 1$ programı yerine komisyon olarak calıssanız cok daha yüklü paralar kazanırsınız ;) örneğin kaave paralı üye başına 60$ veriyor. ve her 10-15 kullanıcıdan biri paralı oluyor..
270 üyede 1 paralı var :) kaave.com da

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ortalaman neden bu kadar düşükki? Yanlıs banner yönlendirmeleri yapıyorsan olabilir belki. Özellikle Türk Pokeri , Tavla , Okey oyunlarını vurgula . Bingo vss fasa fiso. Benim iyi gidiyor kaave . Bugunlerde ağırlıkta vermeye başladım..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5