İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Sponsor

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet pek sponsor tanitmayi seven biri degilim ama tanitalim bakalim...kac günde türkiyeyi banlarlar merak ediyorum :)
$0.40 per United States & Canadian install!

$0.20 in 16 other countries! United Kingdom, France, Germany, Netherlands, Ireland, Austria, Belgium, Denmark, Spain, Sweden, Switzerland, Finland, Gibraltar, Greece, Norway, Italy & $0.02 Rest of the world.

Get paid 5% of each webmaster's earnings your refer to Gimmycash.

Yani burdan anliyacaginiz turkey 0.02 cent yabanci hitti olanlar iyi para kazanabilir. paypal ve bank wire ödeme şekli paypal minumum ödeme 50 $ bankayi bilmiyorum.:)
en güzel yönü direk download imkani ve kaliteli flash bannerleri acayip güzel
hadi bol kazanclar alt üyem olursaniz iyi olur..;)
ödeme almadim daha son olarak onu belirtiyim..

http://www.Gimmycash.com/?user=a1330

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aylıkmı ödüyor ? yoksa 50 $ limiti aştığımızda hemen ödeme yapıyormu ?

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her ayın 7sinde ödeme yapıyor
We send out payments once a month at the 7th. Payment can be either be made via check or wire transfer. We never missed one payment and always pay on time.
eger bu ibareyi kıt ingilizcemle yanlış cevirmemişsem öyle olmasi lazim:D

B

Bedavalar-Net

Misafir
Sponsor tanitimin icin tesekkür ederim Fatih ancak anasayfada Kanada ve Usa disinda ödeme yaptigi 16 ülke arasinda Türkiye yi göremedim yanlis yeremi bakiyorum acaba?

0.20 in 16 other countries! United Kingdom, France, Germany, Netherlands, Ireland, Austria, Belgium, Denmark, Spain, Sweden, Switzerland, Finland, Gibraltar, Greece, Norway, Italy & $0.02 Rest of the world.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaş cevap vermiş türkiyeden download 0.02 cent ama gurbetciler :D sagolsun dengeliyor kazanclari.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır arkadaşim Download başina komisyon veriyor .. ama bannerleri harika oldugu icin güzel download oluyor..

DJY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
denemek lazım aslında ama biraz daha yükske olsa iyi olacakmış.

cReSPo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şunun banka bilgileri nasıl dolacak türkçeye cevrilip birisi bi yazıversin bi zahmet.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Account number : Hesap no
Routing number : Bunun tam karşılıgını bulamadım ilk defa görüyorum ama şube kodu olabilir bilen biri varsa düzeltsin lütfen
IBAN number(EU only) : IBAN numarası eger internet bankacılıgı kullaniyorsan hesabina girip ögrenebilirsin yoksa bankaya gidip ögrenmen gerekecek.
Bank Name : Banka adı
Bank Address : Bankanın bulundugu adres.
Bank City : Bulundugu şehir.
Bank Country : Ülke
Bank Countrycode: Ülke kodu diyor bunada pek rastlamadım acıkcası ama iban numarasının acılımında öyle bişiler yaziyor aşagıdaki sıralamadan kendi iban numarana bakıp ögrenebilirsin.
Swift/BIC : http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=4161&highlight=swift+kodlar%FD burdan ögrenebilirsin.

yanlış yazidigim bir yer varsa lütfen düzeltin. ben paypala istiycem ilk ödemeyi ondan sonra bankayi düşünüyorum sizinde paypala istemenizi öneriyorum.

code_Select

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kural ve sartlarida en sona birakmislar..

sevgili xfatihx uzerinden uye olup formu doldururken bunlari gordum..

ACCEPTABLE COUNTRIES

Gimmycash accepts webmasters from every nation.

ACCEPTABLE TRAFFIC

Gimmycash compensates only for traffic from the United States, Canada, United Kingdom, Austria, Belgium, Denmark, Finland, France, Germany, Greece, Ireland, Italy, Luxembourg, The Netherlands, Portugal, Spain, Swede. Traffic from other countries will not be compensated. ( Bu ulkeler disindaki ulkelerin trafiklerine odeme yapmayacaklarini belirtmisler )

her ulkeden webmasteri kabul ediyorlar ama trafik olarak malesef turkiye aralarinda yok yani 0,2 yi bile alamayacagiz..

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
$0.02 Rest of the world.
bu beni yaniltmiş olabilir ingilizcemde iyi degil o yüzden gözümden kacmiş ama yabanci hittim var az cok tükiyeden yapilan downloadlari 0.02 olarak kazanclara işliyorlar eger ödeme yaparlarsa burdan belirtirim.

cReSPo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi mail atıp sorun bari yapıyorlar mı yapmıyorlarmı Türkiye'ye. ingilizcesi iyi olan birisi yazsın atarıs ;)

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende öyle düşündüm bugun mail atarim sonuclari yazarim buraya.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bugun geldi
Do you pay Turkish traffic ?
cevap:
Hello,

Yes for sure we pay Turkey.
Actually we pay $0.02 per downloads

Regards

Jack Milan

cReSPo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hmm demek ki 2 cent :) tek umut gurbetciler ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5