İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yeni surf sitesi - ödeme aldım

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
6 dolarlık upgradeler ile 6 günde günlük 21% kazanma imkanı, her ayın 7si, 14 ünde ve 21inde 7 doları geçmeniz durumunda 28 saat içinde otomatik ödeme mevcut. e-gold ve stormpay kabul ediyor, netiba sertifikasıda var. ben denedim memnun kaldım sıra sizde. işte kanıtı: resme tıklayarak üye olabilirsiniz.

L

LibRa

Misafir
alt uyenim ;) ve komisyon odemelerine hastayim zaten bunu ayriyetten belirtim forumda en saglam calisanlardansin.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
LibRa' Alıntı:
alt uyenim ve komisyon odemelerine hastayim zaten bunu ayriyetten belirtim forumda en saglam calisanlardansin.
sağolasın libra, yalnız bunda komisyon ödemem yok ;) peşin peşin söyliyim.

D

dnturkey

Misafir
parayı otomatik mi yatırıyor ? yani ben yatırmasını istemiyorum beklesin para ?

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
dnturkey' Alıntı:
parayı otomatik mi yatırıyor ? yani ben yatırmasını istemiyorum beklesin para ?
beklesin dersen hesabından ödeme seçenekleri kısmını boş bırakabilirsin. ben öyle yaptım mesela, ilk upgrade lerin vadesi dolunca 2. sini aldım. 2.side dolunca ödememi çektim.

P

Picoo

Misafir
Büyük oynamayıncada çok az kazandırıyor. Forumlarına bakıyorm adamlar 50.000$ fln kazanıyorlar:D

P

Picoo

Misafir
Arkadaşlar kimse 21dailysurf.com'a üye olmasın.
Forumlarındaki I was Paid (Ödendim) isimli bölümüdeki hiç bir mesajda paranın alındıgı yazmıyor herkes paranın ne zmn ödenecegini soruyor.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Picoo' Alıntı:
kimse 21dailysurf.com'a üye olmasın.
Forumlarındaki I was Paid (Ödendim) isimli bölümüdeki hiç bir mesajda paranın alındıgı yazmıyor herkes paranın ne zmn ödenecegini soruyor.
walla görüldüğü üzere ben ödeme aldım. ayın 14 üne kadar biriken paramı ödediler aynı gün içinde.

P

Picoo

Misafir
bilmiyorum ama 10 mesajdan 8inin ödemesi yapılmamış. Açıkcası güvenim pek olmadı. Bir çok mesajda ödeme alındıgına dair.. Ama 20$yi geçeni görmedim.
Neyse Takipteyim :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5