İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Symbian’lı Nokia 700

NovaCep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
16gwdol.jpg

Windows Phone 7 işletim sistemini kullanacağını açıklayan Nokia firması, yine Symbian kullanan modellerini çıkarmaya başladı.
Zeta olarakta adlandırılan yeni Nokia 700 bu modelide bunların son örneği.Nokia Windows Phone 7′ye geçtiğini açıkladıktan sonra bu işletim sistemini barındıran yeni modellerini açıklaması beklenirken Nokia’dan hala bir adım yok.

9uasz4.jpg

Diğer yandan firma Symbian’lı yeni modellerini piyasaya çıkarmaya devam ediyor.En son örneği olan Zeta diye de adlandırılan yeni modeli Nokia 700 Belle isimli yeni Symbian sürümünü kullanacak.
1 GHz hızında yeni Nokia;
Cihazın önemli özelliklerinden biri de piyasaya çıkarılacak olan 1 GHz‘lık işlemci barındıracak olan ilk model olması.Telefonda 1 GHz frenkans hızında Qualcomm Snapdragon işlemcisi bulunacak.
Nokia 700 kırmızı siyah ve beyaz renk seçenekleri sunacak olan üründe 3.2 inç AMOLED dokunmatik ekran, 5 megapiksel kamera ve ikincil kamera da NFC desteği, Wifi, Bluetooth, 3G, microSD kart desteği olacak.
Ürünün piyasaya çıkış tarihi ile ilgili kesin bir bilgiye ulaşamadık ancak birkaç ay içerisinde tüketicinin karşısına çıkacaktır.

Kaynak:NovaCep.net

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5