Yeni Tanıtılan HTC ONE ve farklı özellikleri....

haymet

0
İyinet Üyesi
Katılım
20 Şubat 2000
Mesajlar
1,416
Reaction score
0
HTC; bugün yeni amiral gemisi HTC One’ı tanıttı. Alüminyum tek parça gövdede hayat bulan yeni HTC One; cep telefonu deneyimini yeniden keşfeden ve akıllı telefonlar için yeni bir standart belirleyen HTC Sense 5, HTC BlinkFeed, HTC Zoe ve HTC BoomSound gibi inovasyonları bir arada sunuyor.


Yeni HTC One konusunda açıklamada bulunan HTC Corporation CEO’su Peter Chou; “Günümüzde insanlar, kesintisiz güncel haber ve bilgi akışının içinde kayboluyorlar. Akıllı telefonlar, insanlar ve bilgilerden haberdar olmamızı sağlayan en önemli kaynak olmalarına rağmen, o geleneksel tasarımlarıyla bu ihtiyacı karşılamada yetersiz kaldı. Kısacası akıllı telefonlara yeni ve heyecan verici bir yaklaşım gerekliydi. Ve biz, yeni HTC One ile bu yeni gerçekliği yansıtmak için mobil iletişim deneyimini yeniden yarattık.”

HTC BlinkFeed: Ana ekranda kişisel canlı akış deneyimi

HTC BlinkFeed, yeni HTC One deneyiminin merkezinde yer alıyor. HTC BlinkFeed tercih edilen sosyal medya, eğlence ve popüler içerik güncellemelerini, haber ve fotoğraflarını tek bir ekranda canlı akış ile gösterebilen cesur bir deneyim. HTC BlinkFeed, en güncel ve ilginç kaynaklardan en son içerikleri bir araya getirerek kullanıcıların birden çok uygulama ve web sitesi içinde geçiş yapmasına gerek bırakmadan tek bir yerden, bir bakışta erişimine olanak sağlıyor.

HTC, yaşayan bu yeni içeriğini yerel ve global bazda AOL Medya Grubu, ESPN, MTV, Vice Media, CoolHunting, Reuters gibi en yenilikçi medya şirketlerinden günde 10.000’den fazla yazı ve 1.400’den fazla medya kaynağı ile sunarken Türkiye’de de önde gelen medya ortakları ile kullanıcılara yerel içerik sağlıyor olacak.

HTC Zoe ile HTC UltraPiksel Kamera

Devrim niteliğindeki HTC UltraPiksel Kamera, insanların en değerli anlarını nasıl yakaladığını, yaşadığını ve paylaştığını yeniden tanımlıyor. HTC Zoe yüksek çözünürlüklü ve üç saniyelik hayat bulan fotoğraflar çekmenize imkan tanıyor. Böylece sabit görüntülerden oluşan geleneksel galeri anlayışını, benzersiz hareketli fotoğraf ve videolardan oluşan hatıralara dönüştürüyor. Otomatik olarak profesyonelce tasarlanmış montajlar, geçişler ve efektler sayesinde müzik parçaları ile bir araya gelmiş fotoğraf ve videolarınızdan oluşan filmler yaratabilirsiniz. Bu filmleri yeniden düzenleyebilir veya farklı temalarla ayarlayabilir, sosyal ağlar, e-posta ve diğer hizmetler aracılığıyla kolaylıkla paylaşılabilirsiniz.
HTC, bu yenilikçi kamera deneyimi için geleneksel akıllı telefon sensörlerinden yüzde 300 daha fazla ışık toplayan devrim niteliğinde UltraPiksel sensör içeren özel yapım bir kamera geliştirdi ve sınıfının en iyisi f/2.0 diyafram açıklığına sahip lensi ekledi. Bu yeni teknoloji, aynı zamanda düşük ışıkta inanılmaz bir performans sağlıyor, fotoğraf ve videolarınıza bir dizi farklı iyileştirme getiriyor. Ayrıca 1080p video çekimini destekleyen ultra geniş açılı ön kamera ile mükemmel bir kişisel portre deneyimi yaşayabilir veya bir dokunuşla harika videolar kaydedebilirsiniz. Arka kamerada kullanılan çok eksenli optik görüntü sabitleme ise kareler ister sabit ister hareketli olsun video çekiminin çok daha kaliteli olmasına yardımcı oluyor. HTC UltraPiksel Kamera; yenilenmiş 360 derece panorama, sıralı çekim özelliği ve fotoğraftan nesne kaldırma özelliği gibi birçok başka özellik ve efekti de beraberinde sunuyor.

HTC BoomSound

Yeni HTC One, mobil telefonlarda bugüne kadarki en iyi ses deneyimini sunuyor. HTC BoomSound, ilk defa bir cep telefonunda insanların kendilerini sevdikleri müziklere, videolara, oyunlara ve YouTube™ kliplerine kaptırmasını sağlayan özel amplifikatöre sahip ön stereo hoparlörler ve de inanılmaz bir Full HD ekran sunuyor. İster favori müziğinizi dinliyor, ister bir YouTube videosu seyrediyor, ister bir oyun oynuyor olun Beats Audio ™ entegrasyonu size gerçek ve zengin ses deneyimini sunuyor olacak.

HDR kayıt özelliği, çift mikrofon ve ses işleme teknolojisi ile temiz ve zengin sesler yakalar, böylece yüksek çözünürlüklü videolara yakışır ses kaydı sağlar. HTC Sense Voice™ sayesinde telefon görüşmeleri de HTC One’da kulağa çok daha hoş geliyor. Gürültülü ortamlarda görüşme sesini yükselterek ve ses kalitesini arttırarak konuşmaların daha yüksek sesle ve net duyulmasını sağlar.

Tek Parça Metal Gövde Tasarımı

Kusursuz, alüminyum tek parça gövde ile sarılmış ve parlak 4,7” Full HD (1080p) ekran ile donatılmış yeni HTC One, birinci sınıf tasarımı ve devrim niteliğinde bir yapı kalitesini aynı potada eriterek inanılmaz derece hızlı gezinme imkânı sunmak üzere en son Android Jelly Bean işletim sisteminesahiptir.

Göz alıcı gümüş ve siyah alternatiflerinde sunulan bu ince, özel yapım alüminyum tek parça gövde ele rahatlıkla sığıyor ve HTC’nin benzersiz anten teknolojisi net sinyaller almasına yardımcı oluyor. Çizilmeye dayanıklı ekranı, inanılmaz bir 468 ppi çözünürlük ve zengin, doğal renkler sunarak parlamayı da azaltıyor.

Ulaşılabilirlik

Mart ayı itibariyle Türkiye’de Avea, Turkcell Vodafone ve tüm diğer HTC Satış Noktalarında satışa sunulacak olanYeni HTC One, aynı zamanda tüm dünyada 80’i aşkın bölge ve ülkedeki 185’ten fazla cep telefonu operatörü aracılığıyla piyasada olacak.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst