İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni tema cevirim Wordpress gray-gets-green-10

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
uzun bir aradan sonra yeni tema cevirimle tekrar sizlerle beraberim

bilen arkadaşlar bilir ben webte gezerken gördüğüm güzel wordpress temalarını indirir ve ceviririm :)

bu seferki temamızın adı: Gray-gets-green-10 Temayı ben cok beğendim umarım herkes beğenecektir
unutmadan birde elimden geldiği kadar temayı adsense uyumlu yaptım temayı kullanmaya karar verirseniz adsense kodlarındaki pup numaralarını değişmeyi unutmayın

acıkca soyleyeceğim başkaları gibi temanın icini link doldurmadım tema icinde iki adet linkim var birisi header.php biriside fooder.php header.php icindeki link div ile kapatıldı yani size hicbir zararı yok eğer linkleri kaldırırsanız bu sizinle son tema paylaşımım olabilir

herkese saygılar sevgiler yeni bir tema cevirisinde birlikte olana kadar ;)

temamızın resmi :
987-medium.jpg

Download

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende çevirme işlerine yeniden başlıcam ama şu vize haftam bitsin diye beklemek zorundayım:)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
elimde birkac tema daha var turkceye cevrilmeyi ekleyen bitsin onlarıda eklicem ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5