İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Tema

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
bir tek header kısmını beğendim. Reklam ve logo arkaplan ile çok uyumlu. Onun dışında pek iyi sayılmaz.

M4hSun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gayet güzel. Göze hitap ediyor fakat gözüde yoruyor.. Yinede elinize sağlık..

T

trgy

Misafir
rep puanını ve e ticareti ekledim. bi kaç değişiklik yapayım dedim ama bozuyordum az kalsın. izmir'e gidince düzelteceğim tamamen temayı.

FireLord

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Alala Benim gözümü niye yormuyor ? :) Ben Çok beğendim..

T

trgy

Misafir
Bir süre daha default temayı ana tema olarak kalmasına karar verdim isteyen diğer yeni temayı seçebilir. Gerçekten göz yoruyor düzenleme yapıp öyle ana tema olarak seçeceğim.

İsteyen yeni temayı kullanabilir seçeneklerden.

Butonları ise değişmeyeceğim bu butonlar default'a da iyi gitti. :D

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Bir süre daha default temayı ana tema olarak kalmasına karar verdim isteyen diğer yeni temayı seçebilir. Gerçekten göz yoruyor düzenleme yapıp öyle ana tema olarak seçeceğim.

İsteyen yeni temayı kullanabilir seçeneklerden.

Butonları ise değişmeyeceğim bu butonlar default'a da iyi gitti. :D

Doğru karar. Reputation iconlarını transparent yaparsan daha iyi olabilir diye düşünüyorum.

Barcode

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni tema çok göz yorucu.. Uzun süreli kullanımda göz ağırtıyor. Eski temaya geçiş olursa kullanıcıların online süresi artar kanaatindeyim.

Yine emeği geçen arkadaşlara tşk..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5