İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni temam bitmek üzere - Unseen

feverinlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Themeforest 'te yükleyeceğim son temam bitmek üzere

http://unseen.turkhitbox.com/

adresinden ziyaret edebilirsiniz. Portfolio sayfası, dokümantasyon ve search gibi birkaç widget 'ın stillerini bitirmem gerekiyor.

Bir wordpress temasında arayabileceğiniz herşey var. Bütün resimler WP 2.9 Post thumbnail 'den çekiliyor. Related ve Popular Posts thumbnailleride dahil buna.

Çoğu şey admin panelinden değiştirilebiliyor. Cufon font için 4 ayrı font seçeneği var. Featured kategoriyi seçebiliyorsunuz. Sayfaların içinde çıkan "Quick Navigation" 'ın kategorilerini seçebiliyorsunuz, vs vs..

Herhalde haftaya yükleyebilirim, ya $30 yada $35 civarında olur gibime geliyor.

Admin panelinden iki görüntü:

Bu arada IE6 'da denemedim bile, denemeyide düşünmüyorum :)

agssp

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
alan oluyormu bari :D anlamadığım o kdar premium tema var siz buna premium tema dionuz :) sadece panelden ayar yapıldığı için

feverinlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alan oluyormu bari :D anlamadığım o kdar premium tema var siz buna premium tema dionuz :) sadece panelden ayar yapıldığı için

Sadece panelle alakası yok :) Zaten tahminen anasayfaya bakıp kapadınız :D

Single post 'ta quick navigation'ı kolay kolay bulamazsınız herhangi bir temada!
Shortcode 'ları tanımlanmış fazla temada yok piyasada

Ayrıca bütün tema WP 2.9 Thumbnail özelliğini kullanıyor. Herşeyde. Related posts, popular posts, featured 'ta çıkan büyük resimler. Herşey!

Şu ana kadar 878 satış yapmışım. Derdim yok :)

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
işinin ehli adam işte sana denir dostum. süper olmuş. satışların da süper olsun inşallah.
bu arada brezilyalı temayla feci oynamış :D

robertrendek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Tebrik ederim gercekten cok profesyone cok temiz ve cok kaliteli bir calısma olmus ancak onunde eğilip tebrik etmek lazım başarılarının devamını dilerim...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5