İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Temam Nasıl Olmuş?

Nightmare17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Eski temayı adam etmeye çalışsam da fazla güzel olmadı, ayrıca fonksiyon dizmekten de bıkınca yeni bir temaya geçiş yaptım. Yeni temam nasıl olmuş, renk ve tasarımı nasıl buldunuz? Neler tavsiye edersiniz? Umarım bu tema için o kadar uğraşmam boşa olmamıştır.

site adresi: goo.gl/MJODt

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
header güzel ama indexin çok zayıf
videolara kendi yorumlarını katarak indexini doldurabilirsin

Nightmare17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
header güzel ama indexin çok zayıf
videolara kendi yorumlarını katarak indexini doldurabilirsin

Hocam zaman kıtlığı nedeniyle olmuyor, zaten ya eski temadaki fonksiyon hatalarından biri ya da hızlandırma amaçlı yaptığım şeylerden biri google botlarına sürekli boş sayfa gösterilmesine neden olmuş. Yaklaşık 11 gün boyunca böyle olmuş ve ben zaman bulup yeni düzeltebildim. Sitenin toptan silinmediğine seviniyorum açıkçası.

clapton

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başlıkları biraz daha küçük (Belki 18px) yaparsan daha şık duracaktır. Gölge yaramış. Maalesef sağ click sınırlaması olduğu için css i chrome dan inceleyemedim. Güzel ama. Rahat geliştirilebilir. Tebrikler

Nightmare17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Başlıkları biraz daha küçük (Belki 18px) yaparsan daha şık duracaktır. Gölge yaramış. Maalesef sağ click sınırlaması olduğu için css i chrome dan inceleyemedim. Güzel ama. Rahat geliştirilebilir. Tebrikler
F12 kısayol tuşu ile css bilgilerini görebilirsiniz. Onu sınırlayabilecek bir kod yok henüz :)
konu başlıkları 36px, eğer en üst bölümdeki kategori isimlerinin boyutunu kastediyorsanız onlar 12px ve eğer 18 px yaparsam sağ bölümdeki arama yerinin altında kalıyor malesef.
Güzel yorumunuziçin teşekkür ederim. Umarım Google da sizin gibi düşünür :)

mtfk.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
logoyu değiştirmeni tavsiye ederim, ayrıca sitenin açılış hızıda düşük. Ziyaretçi istiyorsan açılış hızını yükseltmelisin.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Site Açılış Hızını Bi an Önce Yükselt
Şimdilik Logonu Bi Sakıncası Yok
Hayırlı Olsun

Nightmare17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Site Açılış Hızını Bi an Önce Yükselt
Şimdilik Logonu Bi Sakıncası Yok
Hayırlı Olsun

logoyu değiştirmeni tavsiye ederim, ayrıca sitenin açılış hızıda düşük. Ziyaretçi istiyorsan açılış hızını yükseltmelisin.

Site açılış hızında yeni temaya geçiş sonrası o kadar ciddi bir sorun olduğunu farkedememiştim teşekkür ederim. Galiba sorunun asıl nedeni dns kaynaklı ping düşüklüğü. Çağrılan gereksiz jquery sorgularını azaltarak bir nebze de olsun ilk açılış süresini azaltmaya çalışacağım. Logo konusunda da ancak yazın bir şeyler yapabilirim, temaya çok da uymadığının farkındayım açıkçası.
http://www.webpagetest.org/result/120504_QV_47H8A/1/details/ burdan kontrol ettim gerçekten çok haklısınız yavaşlık konusunda.
Yorumlarınız için tekrar teşekkür ederim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5