İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni vip

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba arkadaşlar düşündüm de vip bölümündeki arkadaşların çoğu tecrübeli ve de piyasayı bilen kişiler. birbirimize bu bölümde yeni sponsorları , sektördeki yenilikleri , kazançlı satış ortaklıklarını kısacası bilgi paylaşım yaparsak sevinirim.
ha neden diğer bölümlerde paylaşmıyoruz dicek arkadaşlar için , heryerde söylencek bilgi var söylenmicek bilgi var. r10'daki gold bölüm gibi kullanabiliriz burayı ne dersiniz ?

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vip'in de kendi içinde kategorize olması iyi olur.
yani ticaret, teknik, marketing gibi 3-5 kategori olsa yeterli.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
bu konuya istinaden vip forumlarındaki ilk paylaşımımı bir zamanlar güzel bir ücret ödeyerek yazdırmış olduğum ve hiç kullanmadığım scripti sizlerin kullanımına sunarak başlatacağım. Lakin ilk olarak scripti yazdırdığım arkadaşı bulmam gerekiyor çünkü kurulumunu bile yapmamıştım :p

Mendes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
r10da da çok iyi bir paylaşım ortamı yok.
r10 dan daha iyi olabilir

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vip içerisinde alt kategorilere ihtiyaç olmadığını düşünüyorum, hergün farklı kategorilerde farklı konular açılmayacağı kanaatindeyim. Forumun canlanmasını istiyorsak eğer, forumda daha aktif bulunmalıyız vipte degil.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bencede böyle olsa çok iyi olur, ben ilk defa bakıyorum desem yeridir buraya çünkü hep eg-zotik falan filan...

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Para eden hiçbirşeyi insanlar paylaşmıyor artık çünkü laçkalaşıyor bir süre sonra suyunu çıkarmayı başarıyoruz. Güven ortamı sağlanırsa neden bilgi ve fikir paylaşımı olmasın..

Mendes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Para eden hiçbirşeyi insanlar paylaşmıyor artık çünkü laçkalaşıyor bir süre sonra suyunu çıkarmayı başarıyoruz. Güven ortamı sağlanırsa neden bilgi ve fikir paylaşımı olmasın..
Vip üyeliğin bir amacınn da bilgi paylaşımı olduğu kanaatindeyim.Fakat bugüne kadar vip olduğum forumda böyle birşey görmedim bazı şeyler sır gibi saklanıyor :).En ufak birşey bile söylenmiyor.Dediğin gibi neden olmasın..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5