İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yeniden merhaba!

The GoDFather

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Uzun zaman sonunda size dediğimi yaptım bisikletle tam 14 ülke gezdim Seo işini bitirdim.dinlendikten sonra önce burayı ziyaret etmek istedim.vb3 iyi olmuş sizleri ve eski iyineti tekrar görmek çok güzel.

Hepinize iyi forumlar dilerim...

Seo işlerini bırakmış olmam size yardım etmeyeceğim anlamına gelmiyor aziz dostlarım :)

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
14 ülke derken, bu kararı almadan önce ne içmiştin :) Tekrar hoşgeldin.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
google maps'te mi 14 ülke gezdiniz?

The GoDFather

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
14 ülke derken, bu kararı almadan önce ne içmiştin :) Tekrar hoşgeldin.

Küçüklüğümün hayaliydi.Karavanla gezmek istiyordum 4 arkadaş bisikletlerle gitmeyi tercih ettik.

google maps'te mi 14 ülke gezdiniz?
Bisikletle gezdim deyince havası oluyor.Tamam az bir şey otobüsle gitmiş olabiliriz :p Ama şöyle söyliyim gittiğim heryerde bisiklet kullandım.Ülkeler arası geçişlerde tabiki bisiklet kullanamıyoruz arkadaşlar :)

Sağol paşam.

The GoDFather

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Yeniden değil ilk kez merhaba.

Merhaba.

14 ülke hangileri acaba :D

Çoğu avrupadan. Bulgaristan,romanya,ukrayna,polonya,almanya,fransa,ispanya hemen kuzeyinde ki ingiltere adası. Ve gerçekten gitmeyi çok istediğim Türk ülkeleri vardı.Bunlar;
Azerbeycan,Türkmenistan,Özbekistan,Kazakistan,Kırgızistan dı. Hepsinde birer gün arayla bulundum.Tabi kim ne derse desin en güzeli ukraynaydı :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5