İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yenilik!:Adwords Referral

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google tavsiyelere ek olarak 'Adwords tavsiyesi' de ekledi. Eğer Adwords müüşterisi 90 gün içinde 100 USD harcarsa yayıncıya 20 USD vereceklermiş.
ne dersiniz? güzel haber mi bu?

yzgulec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adwords müşterileri ortalama kaç günde 100USD harcıyorlar acaba bunu bilmek lazım :)

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzelmi de ne demek....harika tabi...ben bile bir ara..bir günde 40$ harcadım adwors de...kaldı ki büyük firmalar..onlar hadi haydi harcarlar...

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana pek hesaplı gelmedi,
Ziyaretçiler içinde webmaster olanların oranı çok azdır, kaldıki 100$ harcayacakların oranı çok daha azdır.
Bunu standart kullanıcının reklama tıklaması gibi düşünmeyin.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bence içeriği webmaster ve para kazanma ile ilgili olan siteler Googledan daha fazla para kazanıyor.Bence değil öyle yani :)

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yıne kendılerıne %60 tan asagı pay cıkmıyor bence hıc kasmayın trde ole adam cıkmaz yabancı sıte varsa ugrasın

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla adwords tavsitesi sitemde çok iyi durdu ben bunun diğerlerinden daha iyi kazandıracağına inanıyorum...o yüzden sitemin en tepesine koydum ayrıca bir dsorum olacak bundan bir sayfaya en fazla kactane koyabiliyorsun

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar şu bir gerçek..ülkemizde her gün yüzlerce firma yaptırıyor,bunun öneminin farkına varıyor..ve reklamın yollarını arıyor...Gelecek açısından bence,kesinlikle iyi diye düşünüyorum....herhalde 3 tane oluyor...

Phantasm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Normal bir adsense müşterisi ayda 20,30 dolar harcıyor maksimum...
Ama, hosting providersa ve dev gibi şirketlerle sıralama yarışına girerse bu ücret günlük bile harcanır...

ahmetekinler

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
belli bir oranı yokmu bunu 500 dolar harcarsa ne olacak bilginiz varmı

ahmetekinler

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Konuyla ilgili bi arastırma yaptım ve cevap asagıda

yorumlarınızı bekliyorum

Google Advertising Professionals’da Yenilikler
Ekstra Kredi Promosyonu

Google Advertising Professionals Ekibinden Merhaba:
Google Advertising Professionals’ýn Ekstra Kredi Promosyonu artýk Türkiye’de.
Ekstra kredi promosyonumuz müþterilerinize ücretsiz AdWords týklamalarý sunmanýzý saðlayacak ve böylece daha çok müþteri çekmenize yardýmcý olacak. Hesaplarý iyi durumda olan kayýtlý Google Advertising Professionals, içinde üç adet 65 liralýk kredi olan ekstra kredi setleri alacak. Hesaplarý iyi durumda olan Kalifiye Bireyler ise içinde beþ adet 130 liralýk kredi olan ekstra kredi setleri alacak.
Promosyondan faydalanmak için kupon kesip biriktirmenize gerek yok, iþlem oldukça kolay. Müþteri Merkezi’nize gidip birkaç týklama ile müþterilerinize promosyon kredilerini verebilirsiniz.
Ekstra Kredi Promosyonu ve bu promosyonu müþteri yelpazenizi geniþletmekte nasýl kullanabileceðiniz hakkýnda daha fazla bilgi edinmek için, SSS’lerimize bir göz atýn.
Programýmýza gösterdiðiniz ilgiden dolayý teþekkür ederiz.
-- The Google Advertising Professionals Ekibi

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
harcama sorun degil senin referin ile üye olup harcaması önemli büyük şirket gelipte bizim sitelerden üye olcagını sanamm..

ahmetekinler

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
anlasılmadı galiba oyle bisey yok mus yani referansla uye olma olayında sana 20 $ falan yokmus bole bisiy yazdıklarımı okurmusun

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ahmetekinler' Alıntı:
anlasılmadı galiba oyle bisey yok mus yani referansla uye olma olayında sana 20 $ falan yokmus bole bisiy yazdıklarımı okurmusun

ahmet sen tamamen farki birseyden bahsediyorsun, o bilgi aldigin konunun adsense yayincilariyla bi ilgisi yok.
zaten adsense uye paneline giris yapip adwords referralls (tavsiye) ye bastigin zaman goruceksin su yaziyi.

When a user signs up for Google AdWords through your referral and spends their first $100.00 in advertising, we'll credit your account with $20.00. *

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5