İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yenmedik, EZDİK !

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Hakan artık gerçekten bıraksın futbolu. Servet bi an onca uzaklaştırılmalı bence takımdan. Taraftar kitlesinin sağlığı için..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uuu trextra saat 00.15 oldu maç biteli saatler geçti , kutlamadan yeni geliyosun galiba çıkar artık bu sıcakta sion atkını :p
şaka bi yana, ne diyim yani,gören gördü, 3 kişi tutuyordu yinede çok iyi iş çıkardığını düşünüyorum.
O bişi değilde sizin yontamadığınız serveti gördünüz mü asıl :D

Benim işim olmaz valla. Beşiktaş ta yensin, Cimbom da. Uefa kupasını alınca nasıl sevindiysek, yenilincede hani dürüst olmak gerekirse fenerbahçeninki kadar olmasada içimizde bir burukluk olur.

Lincolnü kastetmedim direk, cimboma kızdım ben. Sion a karşı 3-0 yaptırdılar ya öyle bitseydi? Rezalet vallahi.. Servet konusuna gelince. Ben bizdeyken, üzerine para verelim galatasarayda oynasın derdim. Şimdi bedava oynuyor. Benden mutlusu yok :)

Hakan Şükür de milli takımda oynamasın yeter. Gerisi galatasarayın kendi iç meselesi. Ama oynadığı yerde rahatsızlık yarattığı ve zarar verdiği kesin. Nefret ediyorum ve istediği rekoru kırsın, benim için hep kötü futbolcudur. Tarzını beğenmiyorum çünkü. Kalmadı artık orta kafa gol, tek şut gol futbolu. Öyle ucuna kadar getirir, ama rekoru 2 senede kırarsın anca işte. Ama kafa basmıyo. Politikacılar koltuk sevdalısı. Bu da pohpohçuları varoldukça top meraklısı olarak kalacak. Git evinde oyna. 18 yaşında bi genç kadroya girse, hakan 2 katı yaşında. Ne diye hitap edeceklerse artık..

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
zamanında gol atarken iyiydide şimdi kötü oldu hakan şükür ?

Mübarek bir insan olması, berbat futbol oynadığı gerçeğini değiştirmez. Gerçi, ne kadar mübarek bir insan olduğu da tartışılır ya...

Allah aşkına söyleyin, hangi özgür iradeli yönetim, Hakan Şükür'ü banko oynatır? Hasan Kabze gibi bir oyuncumuz harcandı onun yüzünden. Özgürcan Özcan kulübede kurudu. Ümit Karan yavaş yavaş kulübeye çekildi. Hakan Şükür yüzünden kaç oyuncumuz kulüpten ayrıldı, çürüdü gitti...

Ayrıca, Hakan Şükür 2000'den sonra top oynamadı arkadaş. Gerçi, 2000'den önce yaşım pek büyük değildi. O yüzden sadece attığı gollerle hafızamda kalmıştır kesin. Yani, yine saç baş yolduruyordur, yine böyledir kesin.

Haydi Galatasaray'ı anladık. En fazla 4-5 tane forvet oyuncusu olur.

Ya milli takım?
Türkiye süper liginde abartmıyorum 50-60 tane forvet var. Hepsi mi Hakan Şükür'den kötü? Gökhan Ünal? Nihat Kahveci? Anadolu takımlarında çok iyi performans sergileyen onca oyuncu?

Allah aşkına söyleyin, sizce futbol dışında gelişen olaylar değil mi bunlar? Sonra da kızdı, yine cemaatiı karıştırdı diyorsunuz; Fethullah Gülen sayesinde sahada bu adam. İstediğiniz kadar kızın bana, durum bu.

Yoksa, topa vurmaktan aciz, futbol zekası yerlerde sürünen, pas atmayı; şut atmayı bilmeyen; teknik beceriyi bırak, çalım atmak ne demek kendisine nasip olmamış bir Hakan Şükür, değil milli takım ve Galatasaray'da, Mersin İdman Yurdu'nda bile oynayamaz. Bu kadar da kesin konuşuyorum. Futboldan şu kadarcık (aha şu kadar) anlıyorsam, durum budur.

Türk futbolunu benim kontrolüme verseler, önce Fatih Terim; sonra Hakan Şükür'ü tepiklerim. Sonra bu kişi ve kurumlarla alakalı kim varsa, alayını postalarım amatör kümeye.

Ersun Yanal'ı bu yüzden çok seviyorum işte. Adam benim yapmak istediğimi yaptı. Hakan Şükür'ü değil a milli takım aday kadrosuna almak, kafilenin kaldığı otelin önünden geçirtmedi. Keşke yine Ersun Yanal olsa milli takımın başında...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Tarihimizde ingiltereye golümüz yok bilirsiniz, ben Hakan Şükürü bundan bi 8-10 sene once var mı yok mu bilmiyorum, bir İngiltere maçında boş kaleye 20-30 cmden gol kaçırdığı günden beri sevmem. Adamın Leeds United'a Uefa maçında attığı ve Belçika (sanırım)'ya attığı aha topu burdan depikliyim de gitsin tarzı attığı ayak golü dışında belleğimde adamın ayağıyla top sürüp gol attığı bir enstantane kalmamış. Böyle futbolcu (ayak topu) mu olur? Top sürmez, top tutmaz, şut çekemez, ha ne yapıyormuş pres yapıyormuş, top indiriyormuş, büyük iş yapıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5