İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yepyeni Adsense Hileleri :)

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün iki site gördüm, vay be demeden geçemedim.

Download linklerine bakalım :)

Bizim millet aşmış. Her türlü taklayı yaparlar, sonra banlanınca da gelir forum forum ağlarlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
nasıl bir reklam türü ki o? anlamadım :) bağlantı birimi gibi ama tekli nasıl yapmış

isousluer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bizim milletimiz illegal işlere yoracağı kafasını legal işlere yorsa kim bilir şimdi nerelerde olurduk. :)

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
nasıl bir reklam türü ki o? anlamadım :) bağlantı birimi gibi ama tekli nasıl yapmış

bende anlamadım bu nası bi reklam türü adsensemi? bu tekli??

birde o sayfadan acılan splash reklam kodu nasıl ve facebook begenme oraya nasıl eklenir? begenince otomatik kapanması? bu nasıl yapılabilinir? arkadaslar? bilen varmı

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
konu başlığı, yanlış olmuş; bu olsa daha iyi olacakmış

"Yepyeni, Adsense'ten banlanma tüyoları" :)

hrunymaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12

234x60 text adsense kodunu kullanmış. Ama adsense kodunu değiştirerek yüksekliği 14 yapmış. Böylece sadece reklam verenin başlığını göstermiş. Reklam veren tanıtım yazısı ve url gizli kalmış.

Direkt ban tabii. Reklam koduna müdahale var. Yanıltıcı yerleşimi söylemeye gerek yok:)

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
hile hurda ile hiç bişey kazanılmaz kazanılır ama karşılığın ban olarak geri alır :)

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
adsense ile hileyi ateş ile baruta benzetiyorum yan yana getirdiğin zaman radyasyon saçıcı nükleer bomba gibi oluyor :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5