İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yer Sağlayıcı Faliyet Belgesi

yunusyalvacc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1)Arkadaşlar yer sağlayıcı belgesi için yaş sınırı varmı?
2)Ücreti nedir?
3)Başvurmasam yani almasam ne olur?

csariaslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
belge alamak icin yas sınırı varmi bilmiyorum ücret yok heralde direk kayıt oluyorsunuz belgelerinizi gönderiyorsunuz onlarda size ys belgenizi gönderiyorlar basvurmassan pek bisey olmaz heralde ama biri sikayet ettimi direk kapatırlar sitenizi.

yunusyalvacc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
belge alamak icin yas sınırı varmi bilmiyorum ücret yok heralde direk kayıt oluyorsunuz belgelerinizi gönderiyorsunuz onlarda size ys belgenizi gönderiyorlar basvurmassan pek bisey olmaz heralde ama biri sikayet ettimi direk kapatırlar sitenizi.

Yaş benim için çok önemli yaşım 17 O yüzden.

csariaslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilmiyorum kardesim verirlermi ama sanmiyorum verceklerini bende zamanında basvuru yaptım sonra vazgectim. yas sorun olmadığı icin bisey diyemeyeceğim ben o konuda

AnkBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu Konuyu Bende Merak Edip TİB Yetkililerine Mail İle Sormuştum Kendileri Herhangi Bir Yaş Sorunu Ve Sınırı Olmadığını Belirtmişlerdi

T

Tns

Misafir
Yer Sağlayıcı Belgesi Konusunda Önümüzdeki Günlerde Ciddi Yaptırımlar Olacak Sattığınız Her Hosting İçin Tib Ve Maliyeye Bilgi Vermek Zorunda Olacaksınız ve Verginizi Ödeyeceksiniz.

Sektördeki Büyük Şirketlerin Bu Konuda Tibden Ciddi Taleleri Var Her Önüne gelen Belge Alamayacak Ve Sitesinde İletişim Bilgileri Vergi Numaraları Bulunmayan Fatura Kesmeyen Yasa Dışı İçerik Barındıran Birçok Kişinin Belgeleri De İptal Edilecek!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5