İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yer Sağlayıcı Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ynR

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Bildiginiz üzere özellikle hosting firmaları için yersağlayıcı cok önemlidir. Örnegin kendi firmam adına konuşucagım firmamizı açalı 1 yıl oldu ve şuan 6 tane personelimiz ve yüzlerce müşterimiz var fakat, bu forumda firmam ile ilgili tanıtım yazısı dahi yazamiyorum çünkü yer sağlayıcı belgem olmadıgı için. Elbet haklısınız fakat ben tib'e başvuru yapali 5-6 ay oldu elimde belgelerim dahi var ki firmam ile ilgili açtıgım her konuya bu belgeleri bizzat ekleyip bilgi veriyorum fakat buna rahmen konularım siliniyor yada kapatiliyor

Yetkililerden bu konuya çözüm getirmelerini istiyorum gerçekten güzel bi sistem bir nebzede dolandırıcıların önüne geçilebilir berki ama ben zaten başvurumu 5-6 ay önce yaptim sisteme kayit edilmiş ve onay için bekleniyor yazıyor 6 aydır böyle iken tib'in yavaş işlemesinden ötürü neden ben bu forumda kendi şirketimin tanıtımını yapamiyorum :( Lütfen değerli yöneticilerimizin bu konuyla ilgilenmesini istiyorum.

Dereck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İş yer sağlayıcı belgesiyle bitmiyor. Siz gerekli firma bilgilerinizi ekleyin vergi numarası şirket adı vs. yer sağlayıcı belgesinin çokta bir önemi yok ayrıca yer sağlayıcı belgesi zorunluluğu hakkındaki yasada kalkmak üzere yeni bir sisteme geçiliyor ve yer sağlayıcı belgesi için başvuru yapanların belgeleri artık onaylanmayacak sadece mevcut olan belgeler kalacak.
Siz şirketinize dair gerekli bilgileri ekleyin geri kalanı forum yöneticileri halledecektir meraketmeyin.

C.A

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşın da dediği üzere , TİB artık belgeler üzerine bir güncelleme veya herhangi bir işlem yapmayacak. Şuanda forum kuralları gereğince satış yapmanız yasak. Ancak şuanda sadece bir fikir, Hosting kategorisine "belgesiz satış" gibi bir kategori açıp sonrasında oradan üyeleride bilinçlendirerek satışınıza izin verilebilir. Konuyu takipte kalın...

ynR

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşın da dediği üzere , TİB artık belgeler üzerine bir güncelleme veya herhangi bir işlem yapmayacak. Şuanda forum kuralları gereğince satış yapmanız yasak. Ancak şuanda sadece bir fikir, Hosting kategorisine "belgesiz satış" gibi bir kategori açıp sonrasında oradan üyeleride bilinçlendirerek satışınıza izin verilebilir. Konuyu takipte kalın...

Oda olabilir şuan marka tescili yaptiriyorum aynı zamanda vergi levhasıda olsa bi sorun yaratmaz sanırım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5