chat ege.net

Uyarı Yer Sağlayıcı ve Vergi Levhasız Satış Yasaklanmıştır ( 28.12.2018 )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nginx

Ekip Lideri
Onursal Üye
Sms Onaylı
Katılım
23 Kas 2014
Mesajlar
271
Konum
Sakarya
Merhabalar,

iyinet webmaster forumlarında satış yapmak isteyen ve içeriğini kendi sitesine yönlendiren hosting, reseller, alan adı, dedicated, sunucu satış konularında yer sağlayıcı belgesi ve vergi levhasının belirtilmesi şartı getirilmiştir. ( 28.12.2018 )
Sektörde yıllara dayanan tecrübeniz yoksa eğer BTK'nın yaptığı güncelleme ile yeni kayıt olmuş firmalara adrese teslim yer sağlayıcı belgesi gönderilmemektedir. O yüzden Yer sağlayıcı numaranızı ve isim soyisim şeklinde belirterek konunuzu açınız.

Satıcı iletişim bilgileri arasına mutlaka yer sağlayıcı belgesi ve vergi levhası ile alakalı bilgileri girmelidir aksi takdir konusu kapatılacaktır. İlgili kuralın çiğnenmesi durumunda satıcı önce uyarılacak düzeltilmemesi halinde forumdan uzaklaştıralacaktır.
Asılsız dosyalar ile kandırma yoluna başvurulduğunu forum yönetimimiz tespit ederse kişi sorgu sualsiz kalıcı olarak forumdan uzaklaştıralacaktır.
Vergi levhalarınız da forumda hosting satışı yaparken vergi kategorisi yiyecek içecek olması durumunda veya farklı bir kategoriden vergi levhanızı bize bildiriyorsanız asılsız belge muamelesi görecek aynı türden ceza alacaksınız.

Firmaların kurallara uyacağını temenni eder, iyi çalışmalar dilerim.

Sevgilerle.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet
Üst