İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeri Burası Olmasada.. Su Dns Sorununa Yardım Arkadaşlar

indirgali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar biliyorum yeri burası değil. Fakat gerçekden gerilmeye başladım..

3-4 Kez hosting değiştim fakat siteme çogu insan giremiyor. Sayfa bulunamadı uyarısı alıyorlar lütfen yardım edin arkadaslar. Peş peşe hosting firmaları değiştim yine aynı yine aynı.

www.filmizlettir.net. ne bende acan site diğerlerinden acmiyor.. yada belli yerlerde aciliyor belli yerlerde acilmiyor.. Nasıl iştir arkadaşlar bu. Yardımlarınız bekliyorum...

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Dns leri incelediğim ben bir sorun göremedim, hatsızca yayında. Ancak çok fazla yer değiştirince aynısı banada olmuştu önceden. Sağlıklı bir şey değil sık ip-ns değiştirmek.

indirgali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Simdi mesala msnimdeki tüm arkadaşlar giremiyor. Öyle birşeyki hitim aniden 200 lere düştü 2 gün icinde. Ben mesala farklı yerlere gittigimde kendimden şahit oluyorum resmen giremiyordum siteme. Ancak elle dns verince girebiliyorum. Elle dns vermeden giremiyorum. Sizin dnsler umarim elle degildir :S

TeoriHosting.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DNS Sürelerinin azamisi zaten 7-24-48-72 saat periyodlar ile ayrılmıştır tam olarak performans alabilmek için ancak hostinginiz Plesk panel ile( ne alakası var demeyin bu nilinen bişey) Cpanele göre daha geç algılayacaktır dilerseniz daha detaylı yardımcıda olabilirz. [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5