İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeter Artik! Hiç mi Allah Korkusu Yok Sizde

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Saat 12'yi geçmiş durumda. Açıldı mı acaba sunucu? Siteler çalışıyor mu?

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
her serverin başına gelebilecek teknik aksaklıklar bunlar. teknolojinin olduğu her işte bu tarz aksaklıklar olabilir. arada hemen düşene bi tekmede ben vuriyim diye karalama yapmak isteyenler olmuş ama her ne olursa olsun caner iyi bir hostingcidir.

OrCuN23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burda bekliyodum djkickass sinan günaydır denmesini:D

OrCuN23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@Trdownload

Her zaman aynı değilmi zaten biri çıkar sonra bilen bilmeyen mangalı körükler maksat karalama maksat geyik olsun diye 11 sitem canerde sesimi çıkarmadım 48 saat kapalı kaldılar insanoğlu ilginç

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bende diyorumki konuya mesaj yazmayın arkadaşı tanıyorum dolandırıcı birisi değil hele oyle bir tip hic değil adam utana sıkıla yazmış buraya ozr de diledi ama bizim milletimiz düşene vurmaya meraklı anlayan anladı......

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
ya bence bu konularda hemen dolandırıcı demek yanlış fakat bazende arızalar öyle bir durumda oluyorki bunun açıklamısını karşı tarafa yapamıyorsunuz. Şahsen ben böyle bir durumda olsam dolandırıcılık haricinde aynı tepkiyi verirdim. Site çok mühim değil ancak müşterilerim kurumsal ve mail trafikleri aşırı yoğun...tek sorun bu olurdu heralde...
umarım sorun hallolur ve sende işi bilen elemanlarla çalışırsın bundan sonra ;)

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şuanda herşeyi halletmiş durumdayız herşey kaldığı yerden devam ediyor. Böyle olmasını kimse istemezdi fakat arkadaşların dediği gibi teknik sorun bunlar olmayınca olmuyor. Elimden geleni yaptım ve halletik. Beni forumdan tanıyanlar bilirler ne olduğumu yazmışlarda Allah razı olsun. Araya bi kaç arkadaş anlıyamadığım bir şekilde girmiş sanırım canlarını yakmış bir kaç hostcu bu arkadaşların. Herkezin her yazdığı kendinedir benim çizgim bellidir. Genelde ben polimiğe girmem özellikle tanımadığım kimseler ile bu yüzden cevap vermedim. MSN 'deyim konuşabiliriz açıklamasınıda arkadaşa söledim yanlış anlaşılmış oda sanırım tabi isteyen istediği gibi anlıyabilir. Ben, olumsuz yazan arkadaşların beni karalama amacı ile birşey yazdıklarını düşünmüyorum her ne kadar konu hakkında bilgileri olmasada. Sonuçta 2 gündür hosting yapmıyorum 16 yaşımdan beri bu piyasadayım neyin nasıl ne şekilde yapıldığını çok iyi biliyorum. Reseller topicinde yazdığım gibi kimseyi üzmeden en iyi şekilde hizmet vermek için yola cıktım bu yoldan devam ediyorum. Sitelerin 36 saat kapalı kalması affedilemez sizin için yapabileceğim varsa lütfen MSN 'den görüşelim iyi günler.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
djkickass sinan günaydır (küfür gibi bişi yaavv :p)

konu kilitlendi arkadaşlar konu sahibi arkadaş konunun çözüme ulaşmadıgını pmle iletirse açarım..

iyi günler..

sinan günay..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5