İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeter Dedim

yarinneolacaknet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
3-4 Sene önce yeni fikrin peşine site olaylarına girdim ve battım.Sonra nasıl battığımı anlatayım dedim bir blog kurdum, araştırdığım yeni fikirleri blogumda yayınlamaya başladım 3 senedir yazıyorum ama site hiti sürünüyor.Nedenini benim ilgili olduğum konularla insanların pek uğraşmaması olarak tanımladım.
Yeni bir şey buluyorum kendimce bu kadar işin gücün arasında zar zor yazıyorum ilk 3 gün mutlu oluyorum sonra bir bakıyorum ilgi sıfır canım sıkılıyor.Birgün yeter dedim bu ülkede internette tutan ne var.Cevabım arkadaşımın şu cümlesinde gizliydi

Türk'ün üç kaygusu karnu,s..i,uykusu

milli olma hikayesi sayfası yapayım dedim.Arkadaşlardan hikaye istedim 15-20 hikaye koyduk siteye sonra kendimden utandım boşver dedim 1 senenin üstüne bugün o siteye girdim ne göreyim milli olma hikayesi benim 3 yıldır yazdığım blogumu hit olarak 3'e katlamış

Benim için acı ama Türkiye'de ya sürüyü yöneteceksin yada kurda kızmayacaksın.

Ama birgün "Zakkum Ağacı ve Silisyum" arasında ki bağlantı Karaköy'de ilk deneyimini yaşayanın hikayesinden daha fazla ilgi çekecek eminim

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
kişisel bloglar artık tutmuyor, her telden bloglar iş yapar durumda

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5