İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yetişkin sitelerinin adsense i işgali - info domainler - yönlendirmeler

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
adsense bildiğim kadarıya yetişkin sitelere izin vermiyor. Fakat bizim ülkemizde olmaz olmaz hesabı info domainlerle başlayan melodi cep siteleri şimdide abuk subuk olmadık yerlerde çıkan YETİŞKİN site reklamlarıyla iyice cılkından çıktı.
Dini sitelerim yok ama yinede çocuk oyun sitelerimde çıkan başlıklara bakınca önlem alınması gerektiği açık buna GOOGLE mı önlem alacak biz mi bilemedim...

Çıkan reklamlar : Eşini aldat - Bayanlarda eşini aldatır - Bir gecelik sevgilimi - yetişkin bay & bayan Yetişkinlere özel partner servisi - Aldatan bayanların gerçek hikayesi Nasıl aldattıklarını yazıyorlar - yetişkinlere özel arkadaş

Merak edip birini inceledim GOOGLEın reklamverme prensiplerine uymayan içerik barındıranları var.
Şimdi ne yapalım biz - rekabetçi reklam filtresi de işe yaramıyor. Engellesen başka bir info domainle yenisi geliyor. KAZANÇLARIN dibe vurması - Ziyaretçilere uygunsuz Reklamlar göstermekten ötürü duyulan rahatsızlık - Uygunsuz içeriğe yardım edip ziyaretçi göndermek - Her yönden dert...

Gizlen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benzer reklamları bende gordum
ne kadarda reklam filtresi kullansak bi yerden sonra başa cıkalacak gıbı deıl
en ıısı google a maıl gondermek (abuse)

BLooDLeSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
özellikle şu son günlerde info uzantılı arkadaş siteleri daha bi çıkmaya başladı sitemde.
bi çoğunu rekabetçi reklam filtresiyle engelledim.

BatiBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
200 tane sini doldurdum hağla çıkmaya devam ediyor google atiğimiz maillerde sonuç vermiyor bu info uzantisini yasaklamak için bir yol yokmu ?

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
BatiBey günlük tecrübelerime göre 12 tane info domain reklamı yayına giriyor googleda. info domaini engelleme yolu yok sürekli filtrerinizi güncelleyin ben öyle yapıyorum 2haftada bir güncelleyin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi