İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

YGS LYS Hazırlık Seti Satılık

gokhan saglam

Yazılımcı
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Merhaba arkadaşlar, YGS-LYS Hazırlık Seti henüz 1 ay önce almıştım peşin olarak kızkardeşime ama kardeşimin meslek bölümü seçmesinden sonra ihtiyacımız kalmadı bu yüzden daha açılmamış gibi olan seti satıyorum.

İÇİNDEKİLER;

Soru Bankası,
Deneme Testleri,
Türkçe,
Tarih,
Matematik 1-2,
Felsefe,
Biyoloji,
Fizik,
Kimya,
Coğrafya,
Geometri,

Tam 12 adet kitap ve 102 adet öğretmen eşliğinde konu anlatım ve çözümlü VCD Seti.

Benim aldığım fiyat 1500 tl, lütfen fazla düşük ücret belirtmeyiniz sonuçta her ne kadar şuan işime yaramasada sizin işinize yarayacak tam kapsamlı bir set bu.

İrtibat Tel : 0538 228 29 50

ürün resimleri aşağıdadır.

SAM_1262.JPG

SAM_1264.JPG

SAM_1265.JPG

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Hocam ben de meslek lisesi öğrencisiyim bence satmayın sonuçta üniversiteyi kazanmak için Ygs-Lys den iyi puan çıkartmak gerekiyor.

dogus19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş ben 1500 tl nin üstüne 300-400 olmadı bi 500 daha koyar çorumda dersaneye giderim YGS-LYS için ya sen çok uçuk rakam yazmışsın yada sana çok uçuk satmışlar bunu. :hönk:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5