İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yıkanırken canlandı ama..

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Prematüre doğdu, öldü denilerek morga gönderildi. Hatta Karacaahmet'e yıkanmaya yollandı.

Hastanede öldü denilen bebek morgda yıkanırken canlandı

Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde prematüre doğduktan sonra kuvözde öldüğü sanılarak morga konulan Zeynep bebek Karacaahmet Gasilhanesinde yıkanırken canlandı.

Ailesi tarafından başka bir hastaneye kaldırılan bebek, tüm çabalara rağmen kurtarılamazken iki çocuk annesi Fikriye Polat (32) bebeğini ihmal nedeniyle kaybettiğini söyleyerek hastane hakkında şikayetçi olacaklarını söyledi.

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=133423

bir insan hayatı bu kadar ucuz olamaz olmamalı...ne biçim bir ülke de yaşıyoruz ya..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
babamın başına buna benzer bişi gelmiş gençliğinde motor kazası geciriyor ve kafa tasından yaralanmış ve bilinçini kaybetmiş bayılmış doktorlar başında cok kan görünce muayne bile etmemiş öldü demişler morga sokmuşlar yer olmadıgındna dolaplarda sedye ile bırakmışler 2 dk sonra hasta bakıcı farketmiş yaşadıgını. yani hasta bakıcı kontrol etmese ben suan olmuyacaktım :(

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Benim küçükken en büyük korkum diri gömülmekti. O zamanlar bilmiyordum öldükten sonra biraz bekletildiğimizi, yıkandığımızı vs. Öğrenince dedim heralde o kadar zaman biri anlar yaşadığımızı. Şimdi tekrar korkmaya başlasam mı.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
vay bebeğim vay..
kaderi güzel olsa bari..
ilginç bir olay bu, ülkemize özel..

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ALLAH rahmet eylesin, hastahane ekibi yetersiz kontrol yapmış görünüyor. Umarım tekrarı olmaz, yazık suçsuz günahsız bebiş.

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Turkiyede insanın degeri neden bu kadar ucuzya. bunun gibi bircok olay var. skandallar ulkesi turkiye. erkege kürtaj yaptım diye devletten para alan bi doktorlardan ne beklenirki. dün haberde izledim adam bacagından vurulmuş. sedyeden düşürdüler 2 kez. dayısı olan atmış kapagı devlet dairesine ondan sonra yangel yat sallla başı al maaşı. 3 kişin yapacagı işi 33 kişi yapamıyor. böle konuları okuyunca cileden cıkıyorum. dellleniyorum resmen.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Bu haberin fake olma olasılığı var mı?
Ben bebekler yıkanmaz diye biliyorum..

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Üzücü bir haber Allah c.c. annesine babasına sabır versin.

Bu haberin fake olma olasılığı var mı?
Ben bebekler yıkanmaz diye biliyorum..

bi yönüyle dediğin doğru

Dört aydan önce düşük olması durumunda bebek yıkanmaz, namazı kılınmaz.Bir beze sarılır ve defnedilir. Bu konuda ihtilaf yoktur.
4 aylığını doldurmuşsa yıkanır. Ama cenaze namazı konusunda 2 farklı görüş var.

http://www.suleymaniyevakfi.org/modules/fetvalar/index.php?cat_id=107

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hay ben onları doktor diye tutanın demeden geçemeyeceğim.
O çocuğun babası olacam varya, o doktorları gömerim diri diri.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Turkiyede insanın degeri neden bu kadar ucuzya. bunun gibi bircok olay var. skandallar ulkesi turkiye. erkege kürtaj yaptım diye devletten para alan bi doktorlardan ne beklenirki. dün haberde izledim adam bacagından vurulmuş. sedyeden düşürdüler 2 kez. dayısı olan atmış kapagı devlet dairesine ondan sonra yangel yat sallla başı al maaşı. 3 kişin yapacagı işi 33 kişi yapamıyor. böle konuları okuyunca cileden cıkıyorum. dellleniyorum resmen.

katılıyorum...
birde bu kansız heriflere bizim ödediğimiz vergiler maaş olarak veriliyor. birde çıkıp beğenmiyorlar üstüne iş bırakma eylemleri ya da grev yapıyorlar çok haklarıymış gibi. Yazının detayını okumadım tabi belki özel hastanede gerçekleşti bu durum ama bildiğiniz üzere devletin kurumları bu konuda daha iç acısı durumda.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5