İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yıkılmayan oyuncu: Selçuk Şahin

ReLaKx

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Yıl 2003... İstanbulspor’da oynadığı futbolla dikkatleri çeken Tuncelili genç yetenek Selçuk Şahin 1.5 milyon Euro gibi bir bonservisle, Kadıköy’ün yolunu tuttu...
16b_b74df.jpg
Defansif orta saha olarak görev yapan Selçuk'un 10 yıl boyunca Fenerbahçe'de kalacağını ve en önemli simgelerden biri olacağını söyleseler belki kendisi bile inanmazdı... Selçuk 10 yıllık bu süreçte belki hiçbir zaman kadroya yazılan ilk isim olmadı ama ne teknik direktörler geldi geçti, hiçbiri Selçuk'tan vazgeçemedi...

En önemli özelliği olarak “Her zaman hazır olması” dikkat çekti. Fakat taraftarlarla bir türlü yıldızı barışmadı... Defalarca yuhalandı... Her transfer döneminde “Selçuk hala takımda mı? Gönderin artık” yorumları yapıldı...

BİR KEZ DAHA KENDİNİ GÖSTERDİ

Ama Selçuk Şahin yıkılmadı... Ne zaman görev verilse elinden gelenin en iyisini yaptı. Yavaş yavaş hatta tek tek taraftarların da gönlünü kazandı. Bu yıl başında ise Fenerbahçe, Holmen ve Alper'i alınca orta sahadaki oyuncu sayısı bir anda 9'a yükseldi. Birçok kişi, “Selçuk herhalde artık oynayamaz” yorumları yaptı. Fakat nasıl yaptı nasıl etti bilinmez ama kimilerinin “Xelçuk” dediği başarılı orta saha yine formayı kapmış durumda.

İlk olarak Eskişehir maçında formayı sırtına geçiren Selçuk, oynadığı nefis futbolla, “Ben daha ölmedim” dedi. Arsenal maçında da sahanın en iyilerinden olan başarılı orta saha Sivasspor karşısında ise adeta ‘döktürdü'. Şüphesiz ki Selçuk Şahin Türk futbolunun ve Fenerbahçe'nin en unutulmaz karakterlerinden biri olarak tarihteki yerini çoktan aldı...

kaynak: sacitaslan

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5