İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yıl Başı Hediyeleri

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
Yıl başı hediyeleri neler olabilir mesela sevgiliye alınabilecek hediye nedir ?
sizin aldığınız hediyeler neler ?

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
pelus_maskot_sevimli_ordek-2.jpg

peluş almak daha iyi bir fikir değilmidir ?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Peluş almak iyi bir fikir değildir çünkü peluş kumaş türüdür :)
Oyuncak çok geyik bir hediye. Sabah erken kalkanın aklına bu geliyor, farklı olmak lazım.

Ben hatunların özellikle alışverişte neler yaptığını, nelere baktığını, neler beğendiğini ve nerelere gittiğini sohbette hep konuşurum zaten. Bu hem onu önemsediğimi düşünmesini hemde tiyo almamı sağlıyor :)
Bu tiyolarlada hediye anlamında yıllarca hiç dert çekmedim hep nokta atışı yaptım. Bence ne hediye almak yerine arkadaşının neler istediğini bilmen ve onu tanıman lazım. Oyuncak aldığın zaman ayşeninde arkadaşı, fatmanında arkadaşı bunu almış olacak emin olabilirsin :)

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Daha orjinal şeyler olması bence çok daha anlamlı olur, gidin fotoğraflarınıza özel bir çerçeve yaptırın mesela çok hoş olur. Bence peluş meluş artık kızlar için çekiciliği kalmamıştır :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5