Satış ★★ YILBAŞI KAMPANYASI FİYATLARI İNDİRDİK ★ Kemerlerinizi Bağlayın, Sitenizi Uçuşa Hazırlıyoruz! ★★

bykha

0
İyinet Üyesi
Katılım
15 Kasım 2014
Mesajlar
8
Reaction score
0DEĞERLİ R10 MÜŞTERİLERİMİZİN YORUMLARI​

Kadir beye teşekkürlerimi tekrar tekrar iletiyorum :)

Çalışma öncesi ilk 500'de olmayan sitem şuan 3.sırada..
Adsense gelirlerim ise günlük 20 tl'ye çıktı. Eskiden 3 ayda bir zor ödeme limitine ulaşırdık.

Farklı bir çalışma için daha anlaştık.

30-40 liralık etkisiz paketlerden alana kadar bir tane böyle paket alın yeterli olacaktır.


Not: Rekabetten dolayı sektörümü söylemek istemiyorum. Fakat cidden zor bir kelime. Hatta ilk 5 için fiyat sorduğumda ajanslar çok ciddi rakamlar istemişti. Ben 149 TL'ye yükseldim :)

Sadece düzenli içerik girerek rekabet etmek günümüzde çok zor artık.SEO işinde sitenizi Kadir hocama teslim edin. Sitenize düzenli olarak güncel içerik ekleyin. Çoğu zor kelimelerde bile başarı sağlarsınız. İşini iyi yapan insanların kazanmasını her alanda istediğimden detaylı bir sonuç paylaşmak istedim. Umarım çalışma yaptırmak isteyenler için yardımcı olabilmişimdir.

Çalışma öncesi:


Çalışma sonrası: Kademeli olarak 2 farklı anahtar kelimede ilk 2 sıraya girdi.Bu da çalışma yapılan sitenin aldığı backlink grafiği: (Daha önce hiç SEO çalışması yapılmamıştı, sadece içerik girilmişti)

Merhaba,
Kadir bey'e öncelikle paket teslimatı sürecinde fazlasıyla ilgilendiği için kendisine ve değerli ekibine teşekkür ediyorum. Yüksek rekabeti olan bir kelimede, 15 günde ilk 3'e girdim. Teslimat süresi 15 gündü. Ayın 15'inde süresi dolmuştu. 7.günde bana siteniz büyük olasılıkla 2.3. sıraya gelecektir demişti ve oldu :) Kendisine tekrardan çok teşekkür ediyorum. Tekrar bir sitem için kısa süre içinde çalışma yaptıracağım. Verdiğiniz paranın hakkını fazlasıyla veren bir arkadaş. Biraz sohbet ettiğimizde, Türkiyede çokca bilinen bir SEO firmasında çalıştığını söyledi. Paranızı boşuna çöpe atmanıza hiç gerek yok. Sonuna kadar Kadir Bey'i tavsiye ederim arkadaşlar. Gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz :) Diğer çalışmalarda görüşmek üzere.
İyi çalışmalar,hayırlı işler dilerim :)Arkadaş ile ilk çalışmam...Kendisi telefonda çok kibar ve bilgilendirici...Zaten çalışmaya başlamadan hem konuşması hem saygısı hem de alakası ile beni mest etmişti. Ve çalışmaya başlamadan önce kendisine teşekkür etmiştim.Çünkü işinden önce kişilik kazanır ama görüyorum ki hem kişiliği hemde esnaflığı hemde çalışma başarısı kazanıyor.

Sitemdeki çalışmaya gelince Google'de ilk 75.sıradayken çalışmanın başlamasından 2 3 gün içinde Google'de ilk 5.sıraya yükseldim...Ve benim kelimem Türkiye'nin en büyük medya kuruluşlarının rekabet ettiği bir kelime..arkadaş ilk beşe soktu...İki gündür çok şaşkınım ben nasıl 5.sıraya oturdum diye...Hatta ilk başlarda browser filan değiştirdim ip değiştrim çünkü inanasım gelmedi :D Arkadaş hem ilgili hemde başarılı...Gönülden tebrik ediyorum....

Çalışma sonuçları google da tam oturunca tekrar bir teşekkür yazısı yazacagım kendisine inşallah ;)

Hayırlı işler diliyorum.Sitenizi emanet edin ve arkanıza yaslanın..Gerisini arkadaşa bırakın o halleder ;)
benim sektörümden dolayı iş yapamadık ama karakteri öyle düzgün biri ki benimle sohbet etti ve seo hakkında çoğu soruma usanmadan cevap verdi eminim müşterisi olunca çok büyük zevk ve başarı sağlayabilirsiniz.


Sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum gerçekten 15 gün dedıler 15 gün içerisinde rapor verdıler sitemiz istediğimiz kelımelerde 500 sıralamada yok iken şuanda çok güzel sıralamalarda yer aldı khA arkadaşımızı herkese öneririm. iyi forumlar dilerim.


Ödeme yapıldı ve işlemlere başlanıldı. Saolsun arkadaşımız çok ilgilendi. İnşallah sonuçta öyle güzel olur.. İlerleyen haftalarda sonuç hakkında tekrardan yazıcam..
Teşekkürler.


ödeme yapıldı ve bugün itibarıyla arkadaş çalışmalara başladı. Gerçekten ilgili ve konuyu önemsiyor. Başarılı işler çıkartacağına eminim, 15 gün sonra çalışma bittiğinde sonuçlarını da düzenli olarak haftalık buradan aktaracağım.


Anlaşma sağlandı, gerçekten ilgili ve anlayışlı bir arkadaş gerekli açıklamaları yaparak neyin nasıl olacağı hakkında bilgiler sunarak yardımcı oldu.
15 gün sonra raporu ileteceğini belirtti ve bekliyoruz.
teşekkür ediyorum.

1 Adet çalışma başlatılmıştır, sonuçlarını buraya yazacağım. ilgili bir arkadaş umarım çalışmada güzel sonuçlanır.


Başta ilgi ve alakasından dolayı kendisine teşekkürlerimi sunuyorum. Ödeme yapıldı ve bir site için çalışmalara başlandı.Faydalı bir çalışma olacağını ümit ediyorum.


Ödeme yaptım çalışmaya başladık.


İlk site için anlaşma sağlanılmıştır. Çalışmadan memnun kalırsak ikinci site içinde anlaşacağız. Arkadaş son derece ikgili. İlgisi için ayrı teşekkür ediyorum :)


Ödeme yapıldı. Hizmet satın alındı.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst