İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yıldırım, G.Saray için savcıları göreve çağırdı

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
Fenerbahçe'nin Olağan Mali Kurulu'nda konuşan Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım Galatasaray için savcıları göreve çağırdı...

Fenerbahçe'nin Mali Genel Kurulu'nda kürsüye gelen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ezeli rakibi Galatasaray'la ilgili sert açıklamalarda bulundu. Galatasaray başkanı Ünal Aysal'ın Yıldırım Demirören'le görüşmesini hatırlatan Yıldırım görüşmeden önce Aysal medyaya 'bizi engelliyorlar diye açıklama yaptı, ardından gitti Federasyonla konuştu sonra el ele kol kola çıktı. Nerede bu ülkenin savcıları. Ne biliyorsan konuş Ünal Aysal. Neden bildiklerini TFF ziyaretine gitmeden önce açıklamadın. Sayın savcıları göreve çağırıyorum' dedi
59'DAN BU YANA OALAN ŞİKE OLAŞLARI BİZE YIKILAMAZ
Şimdi kamuoyunda bu şike ve teşvik olayını bize yıkıyorlar. 59'dan bu yana olan şike ve teşvik olayı bize maledilemez. İncelenmeli. Eğer benim dönemimde bir şeyler olduysa cezasını kulüp olarak çekeriz. Ancak herkes temiz gibi gösteriliyor. Bu işler yanlış. Yanlışlığını da zaten herkes görecek...
ALKIŞ KONUSU
Biz 2007'de Sami Yen'e şampiyon gittik. Su yağmuruna tuttular. Bizi alkışladılar mı? Bir Galatasaraylı malum yazar var. Diyor ki güya bizim hocamız Galatasaray'ı alkışlamayız demiş. Bunun içinde savcıları o yazar göreve çağırmış. Böyle insanla dalga geçilir mi? Olacak iş değil. Esas ben diyorum ki, TFF ile görüşme yapmadan önce bizi engelliyorlarlar diyen Ünal Aysal bildiklerini açıklamadığı için savcıları göreve çağırıyorum...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5