İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yılın en iyi web tarayıcısı (2008)

Sizce 2008'in en iyi tarayıcısı hangisidir?

• Kullanılan toplam oy
    48

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

İnternet dünyasına erişimin kapısı diyebileceğimiz web tarayıcıları her geçen gün sorunlarla, yeniliklerle İyinet'te duyrulmakta ve konu hakkında yüzlerce yorum, fikir yazılmakta.

Şimdi 2008'in en iyi tarayıcısını seçme zamanı geldi. Kullandığınız, beğendiğiniz, kafanızı az ağrıtan tarayıcıya oyunuzu kullanın. Onu İyinet'in kullanıcılarının seçtiği 2008'in en iyi tarayıcı ilan edelim. Umarım abartmamışımdır.

Bu geleneksel olsa ve diğer kategorilere de yayılsa güzel olur diye düşünüyorum.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Chrome, IE ve Firefox kullanıyorum. Firefox bence.

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"ByRON" eğer kullanıyorsan zaten sana kanatince iyi demektir. Yani adilce bir oy. Genelde herkes öyle o kullanır zaten.

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Flock'u tarayıcılar kısmında göremediğim için genel olarak 6 tarayıcı kullanılır diye düşündüm. Ama çok alternatif var tabiki.

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ama sorun diğerlerini kullanmıyor olmam :)
Umarım kullanırsın ve kendine en faydalısını bulursun fakat uluslararası anketlerde bile tüm seçenekleri değerlendirerek oy pek kullanılmaz. Bunu genelde yayın organlarının editörleri değerlendirir ve sonuca bağlar.

Hem bu İyinet'te çıkacak olan sonuç bence en iyisini işaret edecektir. Çünkü binlerce üye var.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
internet explorer elbette
diğerleri sadece alternatif
ama ben alternatif kullanıyorum genelde :X

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sadece 17 kişi mi ankete katıldı. Lütfen herkes görüşünü ankette belirtsin.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Saçmalamayın.
Tabii ki her tarayıcı birbirinden dizayn ve gösterim anlamında farklı olacak.
Onu yazan programcı madem adam gibi programcı her tarayıcı uydurmalı yazdığı programı,kodu değil mi ?

7 sebep yazmış oraya acaba bir 7 tane daha bulabilir mi ?

FF için 700 tane yazılabilir.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Eklentiler cpu kullanimini artirsada Firefox favori. Surf icin Windows'da Chrome. Chrome eklenti imkani sunana kadar oyum Firefox'a ;)

emin_hask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forever Firefox :) ie kullanmak için 7 Sebep yazmışınız, FF,Chrome vs. kullanmak için 700 sebep mi yazmak lazım :)

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Piyasanın büyük bir payına Windows Internet Explorer sahip olsada alternatifleri gerçekten çok iyi ve iyi olmak zorunda.

Bu zaman kadar Mozilla Firefox, Windows Internet Explorer'dan konuştuk fakat Apple Safari hakkında neler düşünüyorsunuz?

Sizce Firefox Safari'den hızlı mı değil mi?

Virtuozzo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Safari'nin hızını filan bilmem ama Windows sürümü yayınlandığında denemiştim.
JavaScript ve CSS yorumlama konusunda hayli gerilerde bir duruşu vardı.
Daha sonra yeni sürüm çıkardılar mı, bu eksiklikler giderildi mi bilmiyorum ama Safari hakkındaki ilk izlenimlerim hiç de iyi değildi.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Tercihim Opera.

Diğerlerine oranla daha hızlı ve daha kullanılabilir geldi bana. Özellikle sekmeler arası geçiş ve bilgisayar güç tüketimi konusunda.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5