İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yilk's WP Oyun Teması Çıktı !

Comment

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
n187z.jpg

Yilk's WP Oyun Teması ilk versiyonu ile sizlere sunuyorum. Tamamen kendi kodladığım ve emek harcadığım bir temadır.

Klasik olarak oyun temalarında olan özelliklerinin birçoğu bunda da mevcuttur. Bot koymadım çünkü bir çok oyun tema satışında satılan botların birçoğu bir süre sonra işlevselliğini yitiriyor. Bu şekilde kimseyi kandırmak istemiyorum. Bu yüzden yaptığım ve emek harcadığım siteyi dürüstçe sizlere sunuyorum.

Kurulumda kesinlikle yardımcı olurum. Ekstra bir ücret istemiyorum. V1 sürümünü alanlar v2 sürümünden indirim hakkı kazanacaklardır.

Siteye ait özellikleri demo sayfamızdan bakarak inceleyebilirsiniz. Temayı alacak arkadaşlar için özel olarak bir adet "beni oku" sayfası oluşturdum.

Tema için istediğim ücret : 25 TL / Domain Lisanslı fiyatıdır.
Temaya lisansız sahip olmak isteyen arkadaşlar pm ile ulaşabilir.

Demo

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5