İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yılların firması Crea Interactive Satılıyor! - crea.web.tr

ikincinokta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaklaşık 10 yıldır yerli, yabancı büyük, küçük bir çok web ve seo projesini başarı ile gerçekleştirmiş, geçmişte sektörün büyük kelimelerinde(web tasarım, web tasarımı gibi) ilk 3'te yer almış ve belli bir üne ulaşmış firma domainimizi satıyoruz.

Neden Satılıyor?
Yaklaşık 1,5 yıldır, artık yorulduğum web sektöründen yavaş yavaş uzaklaşarak yeni bir sektöre girmiş bulunmaktayım. Eskisi gibi ilgilenemiyorum ve 1,5 pek de aktif sayılmam.

Geliri var mı?
Öncelikle az çok kemikleşmiş eski müşterileri bulunmakta. Bunlar yıllardır yeni projeleri oldukça yine Crea Interactive'e yaptırmaktadır. Bunun dışında yapılan işler sebebi ile dışarıdan bolca tavsiye / yönlendirme almaktadır. Ayrıca Mail ya da telefon ile gelen projelerden birini bağlamayı başarırsanız 500 TL ile 30-40.000 TL arasında projeler gelmektedir.

Web sektörü olduğundan tam olarak gelir vermek mümkün değildir. Bizim 20.000 diyerek bağladığımız projeyi siz 50.000 der bağlayamazsınız. Bizim 800 TL teklif verdiğimiz bir tanıtım sitesini siz 3.000 der kaçırabilirsiniz. Ancak yukarıda da dediğim gibi son 1.5 yıldır çok aktif olamadık yine de bu hali ile iyi işler geldi. Özellikle siz yazılımcı iseniz ya da bünyenizde bir yazılımcı var ise bu teklifleri daha iyi değerlendirerek projeleri alabilirsiniz.

Aktif olmamasına rağmen son 1 ayda bir 25.000 TL'lik bir de 15.000 TL'lik proje gelmiştir. Biri sonuca bağlanamamış diğeri ise görüşmeleri devam etmekte %95 alınacak projedir.(Not bu proje sabit çalıştığımız yazılımcıya devir edilmiştir.)

Ücret
Ücret olarak sembolik bir rakam isteyeceğim. Çünkü artık web sektöründen bir beklentim kalmadı. Fiyat 5.000 TL ancak fiyat üzerinde kısa bir konuşma yapılabilir.

Peki Nasıl Olacak?
Crea Interactive'e(domain, profil vs) ait her şeyi alıcıya devir edeceğim. Benim telefonuma ulaşan eski yeni müşterileri alıcıya yönlendireceğim.

Herhangi bir yarım kalmış, tamamlanmamış ya da problem yaşamış müşteri bulunmamaktadır. Yani hiçbir şekilde sorunu yoktur.

İlk bir kaç ay gelen müşteriler konusunda yardımcı da olabilirim. Örneğin eski ve sabit fiyattan iş yaptıran müşteriler vs.

Hosting müşterisi yoktur. Ben host hizmetini müşterilere ücretsiz sağlıyordum kendi sunucumdan.

Aklınıza takılan sorular ve daha detaylı bilgi için 0541 345 0 536 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi