İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yıllık 39,40 $a 1 domain hediye 20 gb hdd 1 tb bant

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bilenler varmı bilmiyorum ama lazım olanlar için yazıyım. bu fiyatlara hosting bulmak imkansız gibi bişey zaten. ben bu hosting yüzünden dedicated serverimi bıraktım. 1 tb bant var çünkü pakette.

incelemek isteyenler için webhosting.info bilgileri :
250 bin domain barındırıyolar

http://www.webhosting.info/webhosts/reports/total_domains/DREAMHOST.COM

L1 paketi:
paketin özellikleri
20 gb disk
1 tb bant
sınırsız domain ekleyebilme
sınırsız subdomain/mysql db
php-phpfastcgi
75 adet linux shell account (ftp açarsanız bu sayı eksiliyo ama 1 kişinin 1den çok sitesi varsa tek ftp account verebilirsiniz.)

gelelim nası yapacağımıza;

https://dreamhost.com/signup/?plan=3&yearly=0

yukardaki adrese giriyoruz

L1: Crazy Domain Insane (20GB disk, 1TB bw, $9.95/month)
once a year. (No set up fee!)
Register a new .com/net/org/info domain for me free!
seçip bizim için ücretsiz register edilmesini istediğimiz adresi yazıyoruz.
kişisel bilgilerimizi dolduruyoruz.

en önemli kısıma geldik :)

Promo Code or email of who referred you: yazan yere

DISCOUNTMAX yazıyoruz ve continue to secure payments... a tıklıyoruz bi sonraki sayfada indirim miktarını görebilirsiniz.

bu indirim kodu 80 $ indirim sağlıyor yani paketi 119.40 $ yerine 39.40 $a alabiliyoruz. (1 tane ücretsiz domain dahil.)

ihtiyacı olanlar kullansın 20 gb yer 1 tb bant süper özellikler böyle bi paket için.

önemli not: site paypal kabul etmesine rağmen ne yazıkki indirim kuponu paypal ile ödeme yapılırsa çalışmıyor. sadece kredi kartıyla çalışıyor.

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
NOKTADOMAIN kodu ile gidincede $23.40 ödüyorsun 1 yıllık bunlar önceden yer alanların promosyon kodları tabii, arama yaparsanız bu konu sitede var zaten arkadaşlar...

Hatta MAXMAXFEE promosyon kodu ile girerseniz $97.00 indirim uygulanıyor ve $22.40 ödüyorsunuz 1$ kar yinede...

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha önce haberim olmadı webhostingjury.com gibi bi yerde bulmuştum kodu. hatta 4-5 tane buldum hepsi 80 $ lıktı. bende ne iş diyorum demek para kazanıyomuş elemanlar.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
L1 paketi:
paketin özellikleri
20 gb disk
1 tb bant
sınırsız domain ekleyebilme
sınırsız subdomain/mysql db
php-phpfastcgi
75 adet linux shell account (ftp açarsanız bu sayı eksiliyo ama 1 kişinin 1den çok sitesi varsa tek ftp account verebilirsiniz.)

arkadaşlar buradaki 1 TB bant aylıkmı :D yoksa yıllıkmı acaba ? Birde mp3 olayına nediyorlar acaba ? Yada film izletme ?

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bant aylık tabiki de... movie stream ile ilgili bişeyler yazıyodu panelde ama hiç anlamadım ben. o işlerdende anlamam zaten... ama bant süper... 1 tb aylık ve her hafta 8 gb civarı artıyo olması lazım

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben aldım kullanmaya basladım ama mp3 le ısım olmadıgı ıcın bılemıyorum

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beceriksiz_acemi' Alıntı:
çok teşekkürler birisi bilgi verebilirmi acaba kullanan ? Mp3 izni varmı ?

Ben mp3 olayını sormuştum.Dağıtım izniniz olan mp3'leri yayınlayabilirsiniz gibisinden bir mesaj geldi..
Sanırım izin vermiyorlar :)

Edit : Açıkçası Dreamhost'u tavsiye etmiyorum.Host'u aldığım ilk günler gayet hızlıydı.Fakat şimdi iyice yavaşladı..

PHPtoplist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DISCOUNTMAX koduyla almayı denedim ama kodun hatalı/geçersiz olduğunu söylüyor...
nedendir?

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben dun almıstım bı sorum cıkmadı ıstersen bıdaha dene 54 mılyon at sanal kartınada

PHPtoplist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece 1 yıllık hesap olunca indirim oluyor. ben 2 yıllık denemişim...

bu arada bu kupon olayını herkes yapabiliyor sanırım. bir affiliate programı. sayfanızdan reklam yayınlayacağınıza kupon hazırlayıp sizden üye olanlardan para kazanıyorsunuz değil mi?

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu şekilde windows yani asp destekli host satan firma yok mu beyler fiyatlar çoık iyide windows lazım bana.Varsa lütfen pm atın.saygılar

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana bu siteyle ilgili destek verebilicek ve sorularımı cecvaplandırıcak bi arkadaşa ihtiyacım var pmden msn adresini atarsa çok mutlu olurum...

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ben 15 marttan beri kullanıyorum. nazar değmesin cillop gibi. mp3 de var ama mp3 sitesi değil.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ıyı çok guzel hemen alabılırım ancak şoyle bır sorun var bır forum var bende bunu oraya nasıl taşırım acaba sql u sadece 200 Mb cıvarı ? transfer işlemını nasıl yaparım burdan alırsam ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5